Zynga największy developer dostarczający popularne gry na Facebook otrzymał dofinansowanie od SoftBanku i może myśleć o dynamicznym rozwoju.


Forma zastrzyku finansowego wynosi obecnie 147 milionów dolarów i firmy omawiały sposoby finansowania przez wiele ostatnich miesięcy.

Co bardzo istotne SoftBank jest największym operatorem komórkowym w Japonii i taka bliska współpraca oznacza również to, iż Zynga będzie mogła dystrybuować swoje gry na komórki abonentów SoftBank.

Na chwilę obecną jednak powyższe nie zostało do końca potwierdzone przez żadną ze stron.

Jeśli tak by się stało Zynga miałaby zapewniony dostęp do milionów użytkowników, zwłaszcza, że potencjał mobile rośnie coraz szybciej a w latach 2011-2012 przewidziany jest jego boom na rynkach, które już teraz wdrażają ciekawe aplikacje.


Ale także wśród użytkowników końcowych, dla których mobile zwłaszcza w czasach, gdy wszyscy tak dynamicznie się przemieszczają, może być jedynym źródłem wiedzy i informacji bez względu na zakątek ziemi, w którym się znajdują. Może być także najbardziej poręcznym gadżetem do grania, jeśli nic innego nie pozostało :)

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/zynga.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/zynga-150x150.pngЭва KasiakStart Upfacebook
Zynga największy developer dostarczający popularne gry na Facebook otrzymał dofinansowanie od SoftBanku i może myśleć o dynamicznym rozwoju. Forma zastrzyku finansowego wynosi obecnie 147 milionów dolarów i firmy omawiały sposoby finansowania przez wiele ostatnich miesięcy. Co bardzo istotne SoftBank jest największym operatorem komórkowym w Japonii i taka bliska współpraca oznacza...