Choć od premiery Windows Phone 7 minęło już trochę czasu, teraz do sprzedaży wprowadzane są pierwsze telefony działające na tym systemie operacyjnym.


Microsoft przedstawił Windows Phone 7 pełen nadziei, że ten system jest w stanie realnie konkurować z największymi czyli iOS od Apple i systemem operacyjnym Android od Google.


Podczas prezentacji Windows Phone 7 mogliśmy zobaczyć zapewnienie firmy, że to jeden z lepszych, stabilniejszych i wydajniejszych systemów na rynku, aby nie napisać najlepszy.


Windows Phone 7 oferuje także inny interfejs, który rzeczywiście jest inny od tego, co do tej pory mogliśmy oglądać. Kafelkowe ułożenie ikon, integracja z Xbox 360 to tylko niektóre nowości, dające firmie przewagę konkurencyjną.


Teraz nadchodzi czas, gdy inne marki rozpoczynają korzystanie i wprowadzanie własnych telefonów z tzw. soft’em od Microsoft.


Zobacz listę wybranych modeli smartphone’ów, które działają w oparciu o Windows Phone 7.


Samsung Focus

wyświetlacz, a także  jakość wykonania i kamera o wysokiej rozdzielczości, to ponoć najlepsze strony tego modelu. Do słabych należy zaliczyć to, iż gdy do gry wchodzi Xbox :) telefon zaczyna bardzo wolno pracować.


Telefon ten to alternatywa dla wszystkich szukających odmiany po iPhone, dostarczająca niesamowitych wrażeń wizualnych. Ogólna stabilność systemu również zasługuje na wyróżnienie.HTC Surround

Mimo, iż HTC posiada wielu zwolenników na całym świecie, tym razem można stwierdzić, że jakość wykonania, do której właśnie ta firma przyzwyczaiła użytkowników, pozostawia wiele do życzenia, z pewnością (niestety) jest niższa od tej oferowanej przez Samsung w modelu Focus.


Mimo mocnego procesora i wszelkich opcji wi-fi model ten największe problemy ma ze słuchawkami i jakością dźwięku, która oczywiście jest regulowana, ale w dalszym ciągu jej poziom nie zadowala poziomu.


Więcej na temat HTC Surround możesz zobaczyć na poniższym video:

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/08/windows_phone_7.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/08/windows_phone_7-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Choć od premiery Windows Phone 7 minęło już trochę czasu, teraz do sprzedaży wprowadzane są pierwsze telefony działające na tym systemie operacyjnym. Microsoft przedstawił Windows Phone 7 pełen nadziei, że ten system jest w stanie realnie konkurować z największymi czyli iOS od Apple i systemem operacyjnym Android od Google. Podczas...