W internecie na przestrzeni ostatnich dni ogromną popularnością cieszył się projekt stworzenia zegarka z iPod Nano. Projekt mógł dofinansować online praktycznie każdy.

Projekt stworzenia zegarka na rękę, którego głównym elementem będzie iPod Nano, pojawił się w internecie kilka dni temu. Natychmiast zyskał ogromną popularność i zgromadził znaczące pieniądze na kontynuowanie eksperymentu.


Dzięki stronie Kickstarter, która pomaga zbierać fundusze na ciekawe start up’y, projekt zegarka z iPod Nano zdołał zgromadzić ponad 560 000 $ – to zdecydowanie wesprze dalszy rozwój gadżetu.


Praktycznie każda osoba mogła “współfinansować” projekt w kwocie 25 $, za co po wyprodukowaniu zegarka z iPod Nano, otrzyma jeden egzemplarz na własność.


Firma Minimal, która zaprojektowała zegarek, wykonała jego dwa modele. Pierwszy o nazwie The TikTok oraz The LunaTik, który jest droższy od pierwszego modelu.Ciekawe czy firma Apple jest zachwycona ideą zegarka wykonanego z iPod Nano. Sam Steve Jobs we wrześniu tego roku na konferencji Apple, prezentującej nową rodzinę iPod, mówił, że jeden z dyrektorów firmy zamierza używać odtwarzacza mp3, jako….zegarka. Czy może zatem to Apple będzie zainteresowany również współfinansowaniem pomysłu?

Zegarek z iPod Nano? http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/ipondnano_zegarek.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/ipondnano_zegarek-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
W internecie na przestrzeni ostatnich dni ogromną popularnością cieszył się projekt stworzenia zegarka z iPod Nano. Projekt mógł dofinansować online praktycznie każdy. Projekt stworzenia zegarka na rękę, którego głównym elementem będzie iPod Nano, pojawił się w internecie kilka dni temu. Natychmiast zyskał ogromną popularność i zgromadził znaczące pieniądze na kontynuowanie...