Pierwsza edycja krakowskiego Startup Wekend’u już 20go Stycznia na Uniwersytecie Tischnera. To spotkanie poświęconego budowaniu środowiska zajmującego się nowymi technologiami i biznesem, na którym nie może Cię zabraknąć!

Startup Weekend to spotkanie programistów, designerów, specjalistów od marketingu,przedsiębiorców, entuzjastów startupów, którzy spotykają się, by dzielić się pomysłami, tworzyćdrużyny, rozwijać produkt i wreszcie uruchomić startup. Wszystko odbywa się w weekend, w czasie54 godzin.

Startup Weekend to bardzo inspirujące, twórcze doświadczenie. Zaczynamy w piątek od otwartej prezentacji wszystkich pomysłów, przez dwa kolejne dni, projekty są opracowywane na etapie przygotowania projektu, poprzez analizę działalności, aż do wprowadzenia produktu z minimalną funkcjonalnością. W niedzielę wieczorem następuje prezentacja prototypów, które podlegają ocenietechnicznej jury.

 

Rejestracji na spotkanie możesz dokonać tutaj.

 

Opłata za udział w Startup Weekend Kraków obejmuje:

– wstęp na wydarzenie;

– T-shirt SW Krakow;

– przerwy kawowe i lunch w czasie dwóch dni konferencji;

Koszt udziału w konferencji:

– 35 EUR – uczestnik student (developer, designer lub non-technical)

– 49 EUR – uczestnik (developer, designer lub non-technical)

– 250 EUR – wejściówka wspierająca

Plan spotkania można znaleźć tutaj

 

Podczas całego weekendu dostępne będą hashtagi #SWKrakow działające na Twitterze, BLIPie oraz Flakerze. Konferencję można również znaleźć na takich serwisach społecznościowych,  jak Facebook, Goldenline oraz LinkedIn.

 

Zaproszenie na krakowski Startup Weekendhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/12/startup_weekend_-crakow.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/12/startup_weekend_-crakow-150x150.pngЭва KasiakWydarzenia
Pierwsza edycja krakowskiego Startup Wekend'u już 20go Stycznia na Uniwersytecie Tischnera. To spotkanie poświęconego budowaniu środowiska zajmującego się nowymi technologiami i biznesem, na którym nie może Cię zabraknąć! Startup Weekend to spotkanie programistów, designerów, specjalistów od marketingu,przedsiębiorców, entuzjastów startupów, którzy spotykają się, by dzielić się pomysłami, tworzyćdrużyny, rozwijać produkt i...