Zaplac.to  jest systemem, który umożliwia dokonywanie płatności internetowych poprzez wysyłanie SMS Premium. Zaletą tej formy płatności jest jej prostota oraz szybkość realizacji.

Zaplac.to daje również większą anonimowość użytkowników, niż w przypadku przelewów internetowych. Jest to też popularna wśród użytkowników polskiego internetu forma płatności, z której nie boją się oni masowo korzystać, w przeciwieństwie do np. kart kredytowych.

 

Jeśli jesteś właścicielem serwisu internetowego, który zawiera usługi bądź funkcjonalności za które chciałbyś pobierać opłatę, to Nasz system jest dokładnie tym czego szukasz. Implementacja obsługi oferowanych przez Nas płatności we własnym serwisie jest prosta i nie zajmie Ci wiele czasu.

 

W zamian pozbędziesz się problemu wystawiania faktur klientom, ściągania od nich należnosci albo budowania własnej infrastruktury informatycznej do komunikacji z centrami sms u operatorów GSM. Zamiast inwestować swój cenny czas w te mniej istotne dla działania Twojego serwisu problemy, będziesz mógł się skoncentrować na kluczowych funkcjonalnościach swojej usługi, które przyciągną kolejnych użytkowników.

 

Być może usługa ta ma szanse powodzenia, zwłaszcza, że oferuje wiele pakietów cenowych w bardzo zróżnicowanych “widełkach”, np:

 

  • 7055 – 0.5 PLN netto (0,62 PLN z VAT)
  • 7155 – 1 PLN netto (1,23 PLN z VAT)
  • 7255 – 2 PLN netto (2,46 PLN z VAT)
  • 7355 – 3 PLN netto (3,69 PLN z VAT)
  • 7455 – 4 PLN netto (4,92 PLN z VAT)
  • 7555 – 5 PLN netto (6,15 PLN z VAT)
  • 7655 – 6 PLN netto (7,38 PLN z VAT)
  • 7955 – 9 PLN netto (11,07 PLN z VAT)
  • 91955 – 19 PLN netto (23,37 PLN z VAT)
  • 92555 – 25 PLN netto (30,75 PLN z VAT)

 

Z drugiej strony cały czas zastanawiam się czy nie jest w Polsce, że ludzie już tak przywykli do płatności internetowych, które również odbywają się właściwie szybko i bezproblemowo, iż nie będą chcieli korzystać z płatności za usługę lub produkt znaleziony w internecie, poprzez własny telefon komórkowy.

 

Usługa zaplac.to oferuje także program partnerski polegający na zamieszczaniu i korzystaniu z oferty zaplac.to – informacja ta może być znaleziona w sekcji FAQ serwisu firmowego.

 

Po więcej informacji odsyłam do strony firmowej Zaplac.to

 

 

 

zaplac.to płatności internetowe za pomocą SMShttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/zaplac.to_-1024x196.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/zaplac.to_-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Zaplac.to  jest systemem, który umożliwia dokonywanie płatności internetowych poprzez wysyłanie SMS Premium. Zaletą tej formy płatności jest jej prostota oraz szybkość realizacji. Zaplac.to daje również większą anonimowość użytkowników, niż w przypadku przelewów internetowych. Jest to też popularna wśród użytkowników polskiego internetu forma płatności, z której nie boją się oni masowo...