Life in A Day to akcja, w której może wziąć każdy użytkownik internetu. Również TY!

Akcja ta to swoisty eksperyment, który służy promowaniu idei user generated content, a także jego tworzeniu :) oczywiście.


W dniu 24 Lipca  każdy będzie miał możliwość nagrywania filmów video z własnego życia, zainteresowań, pasji, wycieczek, wakacyjnych przygód. Akcja będzie trwała wyłącznie 24 godziny.


Najciekawsze filmy zostaną wybrane na finalnie stworzony przez nie kogo innego, a samego Ridleya Scotta, film. Co bardzo ciekawe ten końcowy film będzie miał swoją premierę w Styczniu 2011 roku,  na jednym z najpopularniejszych festiwali filmowych świata sławnym już SunDance.


Wpis ten wyjątkowo zamiast w dziale Wydarzenia zamieszczam w dziale Ciekawe WWW, bo osobiście uważam, że aż przyjemnie popatrzeć zarówno na tak zbudowaną stronę promująca przedsięwzięcie, a także całą idee.

Strona promująca na You Tube znajduje się pod tym adresem www.youtube.com/lifeinaday

Zatem kręcimy w sobotę!

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/life_in_a_day.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/life_in_a_day-150x150.pngЭва KasiakStart Upvideo,youtube
Life in A Day to akcja, w której może wziąć każdy użytkownik internetu. Również TY! Akcja ta to swoisty eksperyment, który służy promowaniu idei user generated content, a także jego tworzeniu :) oczywiście. W dniu 24 Lipca  każdy będzie miał możliwość nagrywania filmów video z własnego życia, zainteresowań, pasji, wycieczek, wakacyjnych...