Coraz ciekawsze rozwiązania oferują wyszukiwarki mapowe i serwisy agregujące dane teleadresowe.

Jednym z nich jest możliwość znalezienia punktów usługowych w pobliżu, czyli sąsiedztwie użytkownika. Ale to nie wszystko. Już teraz zaczynają być wdrażane aplikacje, w których oprócz wyszukiwania w pobliżu, można również wyszukać najlepsze oferty promocyjne, kupony – generalnie elementy, które przyciągną użytkownika z internetu do wykonania konkretnego działania czyli w tym przypadku udania się do rzeczywistego punktu usługowego i skorzystania z promocji.

 

Takim miejscem jest chociażby serwis DealMap, na którym internauta może filtrować/wybierać po konkretnej kategorii, np. zakupy, hotele itd. Na stronie znajduje się również mapa świata, na której zaznaczone są miejsca z najlepszymi ofertami lub też tymi promowanymi.

 

Pomysł tego typu to docelowo być może kolejny kanał dotarcia z ofertą do odbiorców, potencjalnych klientów. Z pewnością w przyszłości najbliższej tego typu rozwiązań będzie coraz więcej, ze względu na ich coraz większa popularność.

 

Pomysły, aby prezentować “zebrane w jedno miejsce dane o konkursach, rabat i promocjach, nie jest nowy i należy pamiętać, że również może on być traktowany w odniesieniu do stron internetowych, ale również do aplikacji na telefony komórkowe.

 

Czyż nie będzie lepszej funkcji, niż ta gdy mijam moją ulubioną restauracje i w tym samym czasie otrzymuję wiadomość o aktualnych promocjach i menu w restauracji…? :)

Wyszukaj na mapie w swoim sąsiedztwie!http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/deal_map.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/deal_map-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Coraz ciekawsze rozwiązania oferują wyszukiwarki mapowe i serwisy agregujące dane teleadresowe. Jednym z nich jest możliwość znalezienia punktów usługowych w pobliżu, czyli sąsiedztwie użytkownika. Ale to nie wszystko. Już teraz zaczynają być wdrażane aplikacje, w których oprócz wyszukiwania w pobliżu, można również wyszukać najlepsze oferty promocyjne, kupony - generalnie elementy,...