Google udostępnił kolejną wersję aplikacji Goggles, dzięki której przeszukiwanie zasobów sieci staje się jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Google Goggles używa kamery telefonu komórkowego, aby zapisać zdjęcie, a następnie na jego podstawie dokonać wyszukania w zasobach sieci.


Aplikacja jest dostępna na telefony iPhone oraz wszystkie telefony działające na systemie operacyjnym Android.


Co ciekawe można ją również wykorzystywać do przeszukiwania cen i ich finalnego porównywania. Aplikacja podzielona jest na kilka głównych kategorii, np. książki i dvd, produkty, barcode i inne.


Zobacz jak działa Google GogglesOstatnia wersja 1.3 Google Goggles pozwala również obok wspomnianych powyżej barcode’dów, pozwala na rozpoznawanie reklamy papierowych.


Całkiem przystępne rozwiązanie! A Wam jak się podoba?

Wersja 1.3 Google Goggles już dostępna!http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/google_goggles.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/google_goggles-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Google udostępnił kolejną wersję aplikacji Goggles, dzięki której przeszukiwanie zasobów sieci staje się jeszcze łatwiejsze i szybsze. Google Goggles używa kamery telefonu komórkowego, aby zapisać zdjęcie, a następnie na jego podstawie dokonać wyszukania w zasobach sieci. Aplikacja jest dostępna na telefony iPhone oraz wszystkie telefony działające na systemie operacyjnym Android. Co ciekawe...