W dniach 18-20.11.2011 odbędzie się druga już warszawska edycja Startup Weekend’u. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą faktycznie zrealizować pomysł na start up w ciągu 54 godzin.

Warsaw Startup Weekend miał swoją pierwszą edycję w maju 2011. Potem Poznań zorganizował również Startup Weekend. Nazwa Startup Weekend jest zarezerwowana i oryginalnie powstała w Stanach Zjednoczonych, gdzie tego typu imprezy zyskały bardzo dużą popularność wśród wszystkich zakręconych na punkcie nowych technologii, tych mających pomysł na e-biznes i wreszcie także inwestorów, którzy już na eventach takich, jak Start Up Weekend poszukują obiecujących biznesów, które mogą wziąć pod swoje skrzydła. Obecnie odbywają się one w wielu miejscach globu.

 

2 edycja Warsaw Startup Weekend odbędzie się w dniach 18-20.11.2011 w warszawskiej Soho Factory. Już samo miejsce świadczy o tym, że zapowiada się duże wydarzenie i podobnie, jak podczas pierwszej edycji zacne grono mentorów i “sędziów”.

 

Co warte podkreślenia w nadchodzącej edycji Warsaw Startup Weekend zwycięska drużyna będzie brała także udział w konkursie o nazwie Global Startup Battle w ramach Global Entrepreneurship Week. A zatem jest o co walczyć!

 

Więcej szczegółów odnośnie miejsca, czasu trwania, mentorów i sędziów znajdziesz na stronie Startup Weekend Warsaw.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/warsaw_startup_weekend.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/warsaw_startup_weekend-150x150.pngЭва KasiakWydarzenia
W dniach 18-20.11.2011 odbędzie się druga już warszawska edycja Startup Weekend'u. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą faktycznie zrealizować pomysł na start up w ciągu 54 godzin. Warsaw Startup Weekend miał swoją pierwszą edycję w maju 2011. Potem Poznań zorganizował również Startup Weekend. Nazwa Startup Weekend jest zarezerwowana i oryginalnie...