Firma Livingmedia stworzyła autorską platformę wideo dla biznesu, która umożliwia firmom komunikację ze wszystkimi interesariuszami, również poprzez Facebook i inne media społecznościowe.

31 stycznia br. za pomocą platformy Livingmedia przeprowadzono transmisję online na Facebooku z dyskusji panelowej „Made in China. Made by…?” zorganizowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Materiał w wersji VoD jest dostępny na pod tym linkiem.


Pod hasłem „Made in China. Made by…? czyli rozmowa o odpowiedzialnej produkcji”, 31 stycznia br. odbyła się dyskusja panelowa z cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie”. Eksperci zaproszeni do dyskusji zastanawiali się nad tym czy producenci dbają o prawa człowieka w procesie wytwórczym oraz czy konsumenci mają wpływ na ten proces.

Streaming online na Facebooku z tego wydarzenia przeprowadziła firma Livingmedia, producent platformy do komunikacji wideo w biznesie.

„Transmisja live na Facebooku to nowoczesny sposób komunikacji, który pozwala firmom dotrzeć do szerszego audytorium. Platforma Livingmedia umożliwia jednoczesne transmitowanie spotkania oraz wyświetlanie prezentacji i czatu, a to wszystko można umieścić w karcie profilu firmy” – mówi Robert Mazurczyk, prezes firmy Livingmedia Sp. z o.o.  Transmisja realizowana jest w formacie 16:9, jej rozdzielczość to 500x280px.

Wrocławska firma Livingmedia jest producentem platformy do komunikacji wideo w biznesie, która zawiera wszystkie elementy niezbędne do tworzenia, zarządzania i integrowania webcastów z witrynami internetowymi firm. Projekt opracowania narzędzia jest finansowany w oparciu o fundusze europejskie.

Więcej szczegółów na temat platformy znajdziesz tutaj.

Firma Livingmedia została uhonorowana tytułem Lidera Przedsiębiorczości 2010.

Więcej informacji o platformie znajdziesz pod tym linkiem

Aby odwiedzić blog firmowy wejdź tutaj.

Transmisje wideo na Facebooku od Livingmediahttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/pr2_Livingmedia_Transmisja_na_facebooku.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/pr2_Livingmedia_Transmisja_na_facebooku-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Firma Livingmedia stworzyła autorską platformę wideo dla biznesu, która umożliwia firmom komunikację ze wszystkimi interesariuszami, również poprzez Facebook i inne media społecznościowe. 31 stycznia br. za pomocą platformy Livingmedia przeprowadzono transmisję online na Facebooku z dyskusji panelowej „Made in China. Made by…?” zorganizowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Materiał w...