HTC rozpoczął prace nad wprowadzeniem nowego modelu telefonu, który będzie posiadał specjalnie zaprojektowany przycisk ułatwiający dostęp do Facebook.

We wrześniu zeszłego roku pisałam o tym, że na rynku ma się pojawić telefon Facebook, który ma działać w oparciu o system operacyjny Android (zobacz więcej tutaj), dziś już również wiemy, że firma HTC rozpoczyna prace nad modelem smartphone’a, który będzie zawierał dodatkowy dedykowany Facebook’owi przycisk.


Na chwilę obecną brak jeszcze szczegółowych informacji, można jednak na podstawie zdjęć prototypów, które przedostały się do mediów, wnioskować, że jeden z modeli, który ma się nazywać Snap 2,  będzie posiadał klawiaturę QWERTY, a drugi o nazwie HTC Icon, będzie standardowym smartphonem z dotykowym ekranem.


Telefony mają działać w oparciu o zmodyfikowany system Android, jednak nie zostało ujawnione czy chodzi o wersję Honeycomb czy  może o zupełnie zmodyfikowany, można stwierdzić autorski Android.


Telefony mają być cały czas podłączone do GPS, a także wi-fi dzięki czemy streaming zdjęć prosto na Facebook’a, ma być znacznie łatwiejszy.


Mają się one pojawić w sprzedaży w drugiej połowie 2011 roku. Z pewnością więcej szczegółów pojawi się na obecnej konferencji Mobile World Congress w Barcelonie.

Telefony HTC z przyciskiem do serwisu Facebookhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/htc_snap_2.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/htc_snap_2-150x150.jpgЭва KasiakMobile
HTC rozpoczął prace nad wprowadzeniem nowego modelu telefonu, który będzie posiadał specjalnie zaprojektowany przycisk ułatwiający dostęp do Facebook. We wrześniu zeszłego roku pisałam o tym, że na rynku ma się pojawić telefon Facebook, który ma działać w oparciu o system operacyjny Android (zobacz więcej tutaj), dziś już również wiemy, że...