TechCrunch wykupiony przez AOL zarzuca innemu blogowi z grupy AOL – Engadget, przeszkadzanie w akwizycji.

Docinki to może zbyt mało napisane, cała sprawa tyczy się bardziej konkretnych zarzutów, które twórca TechCrunch skierował przeciw twórcy Engadget. Zarzuty konkretnie dotyczą tego, że prawdopodobnie to Engadget próbował wpłynąć na AOL, aby ten nie kupował TechCrunch.

W sumie to aż przykro, że taka sytuacja ujrzała światło dzienne i teraz będzie pożywką dla mediów, bo przecież tego typu sprawy załatwia się “w białych rękawiczkach” – z pewnością możliwie daleko od dostępu mediów.

Jednak taki bieg wydarzeń był do przewidzenia zwłaszcza, gdy to twórca TechCrunch opublikował tekst “Blog Fight Rules Of Engagement.”, aby w ten sposób spróbować usprawiedliwić swoje zachowanie i ataki, których dokonał w kierunku Engadget.

Najciekawsze, że obecnie obydwie strony są własnością AOL i trochę przykro, że zarządzający AOL nie potrafią poradzić sobie z tym problemem, przynajmniej na razie – skoro w gruncie rzeczy sprawa nabiera większego rozpędu, niż można byłoby przypuszczać.

Rzeczywiście trudno nie odnieść wrażenia, iż zapalnikiem całej tej sytuacji był Michael Arrington, który już kilkakrotnie publicznie “wybuchł” i dał ponieść się emocjom.

TechCrunch i Engadget na wojennej ścieżcehttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/techcrunch_wojna_z_engadget.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/techcrunch_wojna_z_engadget-150x150.pngЭва KasiakWiadomości
TechCrunch wykupiony przez AOL zarzuca innemu blogowi z grupy AOL - Engadget, przeszkadzanie w akwizycji. Docinki to może zbyt mało napisane, cała sprawa tyczy się bardziej konkretnych zarzutów, które twórca TechCrunch skierował przeciw twórcy Engadget. Zarzuty konkretnie dotyczą tego, że prawdopodobnie to Engadget próbował wpłynąć na AOL, aby ten nie...