6 000 taksówek, 33 miasta oraz ponad 2 000 000 PLN! Tak w skrócie można opisać największą inwestycję technologiczną tego roku – aplikację mobilną TAXI5

Dzięki aplikacji TAXI5 można zamówić taksówkę w kilka sekund przy użyciu jednego przycisku.

TAXI5 to darmowa aplikacja mobilna, umożliwiająca zamówienie taksówki bez konieczności dzwonienia do dyspozytora.

 

Aplikacja działa na smartfonach z systemem Google Android oraz na iPhone.

 

Żeby zamówić taksówkę, wystarczy uruchomić aplikację, a następnie wcisnąć przycisk “Zamów TAXI”. Aplikacja sama wyszuka naszą lokalizację i połączy się z najbliższym taksówkarzem. My zaś na ekranie naszego telefonu będziemy mogli obserwować czas, który pozostał do przyjazdu taksówki.

Projekt wspierany jest finansowo przez Satus Venture, który zainwestował ponad 2 000 000 PLN w rozwój aplikacji. Nasz model biznesowy polega na bliskiej współpracy z istniejącymi na rynku korporacjami taksówkarskimi, dzięki czemu postrzegani jesteśmy w charakterze partnera do współpracy, a nie konkurencji – stwierdza Tomasz Popów, Członek Zarządu TAXI5.

 

Faktem jest, że TAXI5 podążyło w zupełnie innym kierunku niż inne aplikacje istniejące na rynku. Zamiast współpracy z indywidualnymi kierowcami, nawiązywane są relacje z korporacjami, co spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem i dużym zainteresowaniem tych ostatnich.

 

Aplikacja TAXI5 – oprócz zamówienia taksówki – umożliwia również określenie dokładniejszych szczegółów naszego kursu. Możemy nie tylko wybrać korporację, z której usług chcemy skorzystać, lecz także m.in. inną lokalizację odjazdu, formę płatności, ilość pasażerów, a nawet język, którym posługuje się kierowca. Co więcej, aplikacja pozwala także na zamówienie kursu, który zostanie zrealizowany w innym terminie.

 

Korzystanie z aplikacji TAXI5 to ułatwienie nie tylko dla pasażerów, lecz także dla taksówkarzy i ich korporacji. Używanie przez nich aplikacji jest bezpłatne i nie wymaga zakupu dodatkowego sprzętu czy specjalnego szkolenia pracowników. W zamian za jej stosowanie korporacje zyskują natomiast dodatkowe zamówienia oraz możliwość dopasowania swojej oferty do oczekiwań pasażerów.

 

 

Aplikacja TAXI5 z powodzeniem działa już w ponad 30 miastach w całej Polsce. Obecnie z TAXI5 współpracuje ok. 40 korporacji taksówkarzy, co daje łącznie ponad 6000 taksówek do dyspozycji użytkowników aplikacji. Korzystają z niej już m.in. mieszkańcy Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Szczecina, Śląska i Poznania oraz Warszawy.

 

 TAXI5 - największa inwestycja w aplikację mobilną!http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/logoTAXI5-1024x388.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/10/logoTAXI5-150x150.pngЭва KasiakMobileStart Upaplikacje mobilne
6 000 taksówek, 33 miasta oraz ponad 2 000 000 PLN! Tak w skrócie można opisać największą inwestycję technologiczną tego roku - aplikację mobilną TAXI5 Dzięki aplikacji TAXI5 można zamówić taksówkę w kilka sekund przy użyciu jednego przycisku. TAXI5 to darmowa aplikacja mobilna, umożliwiająca zamówienie taksówki bez konieczności dzwonienia do dyspozytora.   Aplikacja...