Pojawił się już nowy Kindle od Amazon! Jest tańszy i prawdopodobnie (:) lepszy od swojego poprzednika.

Nowa zabawka nazywa się Kindle DX dostępna jest na razie w przedsprzedaży, a jej koszt wynosi 489 dolarów.


W Stanach Zjednoczonych urządzenie będzie sprzedawane bez planu abonamentowego, zatem żadne długie umowy nie będą “wiązały” użytkowników.


Kindle DX jest dostępny wraz z darmowym dostępnem do 3G WiFi. Jak twierdzi  Amazon został on zaporojektowany specjalnie dla ludzi, którzy chcą korzystać z narzędzia dającemu im idealny wygląd, kształy oraz grafikę na wyświetlaczu.


Zatem główny nacisk jest położony na efekty wizualne, tablet może działać nawet w intensywnym słońcu dzięki temu, że jego wyświetlacz został tak zbudowany.

W urządzeniu są już wbudowane aplikacje Facebook i Twitter.

Obecnie w Kindle Store znajduje się 620 000 książek, wliczając w to bestsellery z amerykańskich list.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/kindle.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/kindle-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościamazon
Pojawił się już nowy Kindle od Amazon! Jest tańszy i prawdopodobnie (:) lepszy od swojego poprzednika. Nowa zabawka nazywa się Kindle DX dostępna jest na razie w przedsprzedaży, a jej koszt wynosi 489 dolarów. W Stanach Zjednoczonych urządzenie będzie sprzedawane bez planu abonamentowego, zatem żadne długie umowy nie będą 'wiązały' użytkowników....