Koreański gigant komputerowy LG ogłosił wprowadzenie na rynek tableta marki LG. To już drugi tablet działający na Android na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.  Wcześniej Cisco poinformowało o swoim produkcie.

LG do tej pory oferowało już tablet z Windows 7 , jednak informacja o wprowadzeniu produktu opartego i w pełni funkcjonującego na sofcie Android, zwiększy zainteresowanie potencjalnych klientów. Taką nadzieję ma LG :)


Firma niestety nie poinformowała o żadnych szczegółach technicznych, którymi będzie się charakteryzował tablet. Jednynie lakoniczna informacja przedostała się do mediów, iż LG wprowadzi tablet do sprzedaży jeszcze w IV Q 2010 roku, a zatem prawdopodobnie na przedświąteczne szaleństwo zakupowe.


Tablet ma mieć 10 calowy ekran dotykowy, 1 GB pamięci, wbudowane Wi-Fi oraz HDMI port.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/lg_tablet.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/lg_tablet-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Koreański gigant komputerowy LG ogłosił wprowadzenie na rynek tableta marki LG. To już drugi tablet działający na Android na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.  Wcześniej Cisco poinformowało o swoim produkcie. LG do tej pory oferowało już tablet z Windows 7 , jednak informacja o wprowadzeniu produktu opartego i w pełni funkcjonującego...