Podczas trwającego konkursu “Best in Show”, który jest częścią spotkania CES, to tablet od Motoroli o nazwie XOOM najbardziej przypadł do gustu.

CES czyli Consumer Electronic Show przyciągnął największe firmy technologiczne z całego świata. Ten event połączony z konferencjami, prezentacją najnowszych gadżetów oraz rozwiązań, mieści się na obszarze wielkości 30 boisk do piłki nożnej.  Jednak nie to jest oczywiście najważniejsze :)


Najważniejsze jest to, że CES według wielu opinii wyznacza trendy, zarówno w dziedzinie wspomnianych powyżej gadżetów i tego, co będzie w najbliższym czasie na topie, jak i technologii.


I właśnie Motorola może być dumna ze swoich osiągnięć podczas CES, ponieważ jej tablet XOOM wygrał głosowanie Best in Show. Nie bez powodu piszę wcześniej o gadżetach i technologii, bo XOOM od Motoroli działa na najnowszej, długo oczekiwanej wersji systemu operacyjnego Android o nazwie Honeycomb.


Wszyscy fani Android’a oczekują z niecierpliwością wprowadzenia Honeycomb i z dużym prawdopodobieństwem można prognozować, że wiele produktów, które będą używaly wersji 3.0 odniesie rynkowy sukces.

Zobacz Motorola XOOM w akcji:)


Motorla XOOM ułatwia wielozadaniowość, jest zbudowana z dwóch 1GHz procesorów każdy. Posiada ekran HD o rozdzielczości 10,1. Posiada wbudowaną kamerę o rozdzielczości 2 Mpxl umożliwiającą video rozmowy przy użyciu połączenia sieci bezprzewodowej. Do wykonywania zdjęć tablet ma zainstalowaną drugą kamerę o rozdzielczości 5 Mpxl.


Z ciekawych aplikacji posiada Google Maps w wersji 5.0 wraz z opcją przeglądania 3D, a także dostęp do 3 milionów książek z aplikacji Google eBooks. Oraz standardowo dostęp do tysięcy innych appek z Android Market.


Dla wszystkich tych, którzy chcieliby wykorzystywać Motorola XOOM do pracy – tablet umożliwia łączenie z gmail, a także pocztą exchange oraz oglądanie i edycję dokumentów we wszystkich formatach niezbędnych do pracy.

Tablet Motorola XOOM wygrywa "Best in Show" na CEShttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/motorola_xoom.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/motorola_xoom-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Podczas trwającego konkursu 'Best in Show', który jest częścią spotkania CES, to tablet od Motoroli o nazwie XOOM najbardziej przypadł do gustu. CES czyli Consumer Electronic Show przyciągnął największe firmy technologiczne z całego świata. Ten event połączony z konferencjami, prezentacją najnowszych gadżetów oraz rozwiązań, mieści się na obszarze wielkości 30...