Motorola w ramach prezentacji tabletu miała wsparcie od Google, a dokładniej od szefa działu odpowiedzialnego za Android – samego Andy Rubin’a.

Andy Rubin to właściwie twórca Android – czyli obecnie już “prawie” (choć różne źródła różnie informują) najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie.


Używalność Android’a rośnie w bardzo szybkim tempie, zarówno po stronie użytkowników końcowych – konsumentów, ale także po stronie partnerów biznesowych obecnych i przyszłych, tego systemu operacyjnego. Już najwięksi producenci stosują Android do swoich rozwiązań głównie w zakresie smartphone. Jednak nie bez znaczenia pozostaje cały segment tabletów, który przeżyje drugie narodziny – dzięki sukcesowi Apple iPad.


Obecnie firmy technologiczne produkcę tabletów zaczynają pojmować, jako oczywistość, a nie fanaberię. I tak obok bardzo dobrze przyjętego przez rynek tabletu od Samsung – czyli Galaxy  S, który w przekazie reklamowym, był przedstawiany, jako konkretny rywal iPad, również inne firmy do tej pory znane z produkcji telefonów mają ochotę na zagospodarowanie tego rynku.


Jedną z nich jest Motorola, której tablet został zaprezentowany przez wspomnianego powyżej twórcę Android.


Zobacz video – Andy Rubin prezentuje tablet Motorola:


I choć rzecznik produktu Motoroli to idealny głos w stronę przyszłych klientów, nawet Andy Rubin pytany podczas konferencji, którą zorganizował All Things D, nie znał wielu szczegółów.


Na pytanie kiedy tablet wejdzie do sprzedaży powiedział, że “lada chwila”.


Na pytanie jaka będzie cena tabletu Motorola, odpowiedział, że jest jeszcze nie ustalona :) ale to urządzenie jest przecież warte nawet 10 000 $, bo przecież nikt go nie ma 😉


A zatem jeśli produkt pojawi się lada dzień, śledzimy z niecierpliwością kolejne informacje.

Szef Google Android prezentuje tablet Motorolahttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/motorola_tablet.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/12/motorola_tablet-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Motorola w ramach prezentacji tabletu miała wsparcie od Google, a dokładniej od szefa działu odpowiedzialnego za Android - samego Andy Rubin'a. Andy Rubin to właściwie twórca Android - czyli obecnie już 'prawie' (choć różne źródła różnie informują) najpopularniejszego systemu operacyjnego na świecie. Używalność Android'a rośnie w bardzo szybkim tempie, zarówno po...