Samsung Galaxy Tab, który jest w sprzedaży od początku Listopada, być może osiągnie milion sprzedanych sztuk jeszcze do końca 2010 roku.

Firma Samsung, która produkuje linię produktów Galaxy – poinformowała, że jest pewna o to, iż Samsung Galaxy Tab osiągnie założone w planach sprzedażowych wyniki.


I choć tablet Samsung’a na niektórych rynkach został wprowadzony z opóźnieniem, został on bardzo pozytywnie przyjęty przez entuzjastów tabletów. Samsung Galaxy Tab bowiem stanowi rzeczywiście realną konkurencję dla iPad’a od Apple – wystarczy spojrzeć na jego parametry.


Z rzeczywistości ten tablet prezentuje się bardzo dobrze, można wręcz pomyśleć, że lepiej, od iPad. Jest mniejszy, przez co poręczniejszy, w całości działający na Android wraz z pełnym Android Market, no i jego wykonanie również jest na bardzo wysokim poziomie. Jedyne, co być może przemawia na jego niekorzyść, to cena. Otóż jest on droższy od iPad’a, w zależności od rynku, nawet o około 100$.


Mimo to, tablet Galaxy przynosi bardzo dobre wyniki i sprawa, że pracownicy Samsung są spokojni o to, że osiągnie milion sprzedanych sztuk do końca 2010 roku. Jeśli to się uda, to będzie to nie lada wyczyn. Należy bowiem pamiętać, że rynek tabletów bardzo mocno – choć minęło zaledwie kilka miesięcy – zdominował Apple. Od Kwietnia 2010 kiedy iPad pojawił się w sprzedaży, firma sprzedała 4,2 M sztuk. Niestety nie osiągnęła wyznaczonej granicy 5 M sprzedanych sztuk, którą Steve Jobs uznał za realną.


A zatem czy Samsung Galaxy Tab będzie na drodze passy sprzedażowej? Czy znajdzie się na świecie milion osób, które do końca roku nabędą ten tablet?

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/samsung_galaxy_tab.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/09/samsung_galaxy_tab-150x150.pngЭва KasiakWiadomościandroid,samsung,tablet
Samsung Galaxy Tab, który jest w sprzedaży od początku Listopada, być może osiągnie milion sprzedanych sztuk jeszcze do końca 2010 roku. Firma Samsung, która produkuje linię produktów Galaxy - poinformowała, że jest pewna o to, iż Samsung Galaxy Tab osiągnie założone w planach sprzedażowych wyniki. I choć tablet Samsung'a na niektórych...