Nokia udostępniła dane za ostatnie 18 miesięcy od momentu udostępnienia użytkowników Ovi Mail. W ciągu 1,5 roku założono ponad 10 milionów kont!


Ovi Mail to usługa autorska Nokii i polega na tym, że każdy posiadacz telefonu Nokia (w nowszych wersjach oczywiście)  może założyć sobie konto e-mail bez konieczności robienia tego na komputerze.

Według badań, w których posiadaniu jest Nokia aż 75% populacji na świecie nie ma jeszcze adresu e-mail – hmmm, czy możecie w to uwierzyć?

Usługa wydaje się być idealna dla wszystkich osób, które sa mobilne, często się poruszają I często z róznych wzgledów nie mają możliwości ani skorzystania z łącza internetowego, ani z komputera.

Sama Nokia nie spodziewała się tak dużego sukcesu swojego projektu. Zwłaszcza teraz jest on potrzebny, bo nad Nokią zbierają się czarne chmury i firma coraz bardziej traci przewagę rynkową oraz konkurencyjność.

W Indonezji rok rocznie odbywa się konkurs Best Value Added Service 2009 AwardI Nokia wygrała ten konkurs dosłownie kilka tygodni temu.

Co bardzo ciekawe nie bez powodu mowa tu o Indonezji J Nokia wdrażając usługe skierowała ją do krajów rozwijających sie, zatem dzięki temu (z pewnością) udało jej się uzyskać taki wynik. Dla krajów takich jak Indie, Chiny, Kenya etc. to zupełnie nowatorskie podejście. Być może percepcja w krajach rozwiniętych nie jest tak pozytywna, a ludzie potrzebują zupełnie innych produktów.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/nokia_ovi.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/nokia_ovi-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościnokia
Nokia udostępniła dane za ostatnie 18 miesięcy od momentu udostępnienia użytkowników Ovi Mail. W ciągu 1,5 roku założono ponad 10 milionów kont! Ovi Mail to usługa autorska Nokii i polega na tym, że każdy posiadacz telefonu Nokia (w nowszych wersjach oczywiście)  może założyć sobie konto e-mail bez konieczności robienia...