Podczas konferencji organizowanej przez All Things Digital w dniu 2 czerwca Steve Jobs podczas swojego 90 minutowego wystąpienia zapowiedział koniec ery komputerów PC.


Koniec ma nadejść dzięki tabletom, a w szczególności Ipad :). Przypomnijmy, że Apple w ciągu 59 dni sprzedał ich 2 miliony na całym świecie. To istny rekord, o którym inni mogą pomarzyć. Przeczytajcie tutaj.

Zatem nie będzie końca ostatecznego pecetów,  to zbyt mocny rynek. Niemniej jednak tablety są w stanie odebrać mu użytkowników, którzy uwielbiają nowinki techniczne, a co najwżniejsze dobrze się z nimi odnajdują. Software dostępny na tablety spowoduje, że praktycznie będzie można zrobić wszystko na nich.

Podczas swojego wystąpienia Jobs poruszał także tematy takiej jak: słaba jakość  technologii Flash dostarczonej ostatnio przez Adobe czy zarzuty i czarny PR, który zebrał się wokół Apple po informacjach o samobójstwach  popełnianych w fabryce produkującej dla firmy.

Najnowsze  estymacje pokazują, że do końca 2010 roku na całym świecie może być sprzedanych bagatela 8.13 millionów Ipad’ów, co przekłada się na miliardy dolarów przychodu dla Apple.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/steve_jobs.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/steve_jobs-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościapple,ipad
Podczas konferencji organizowanej przez All Things Digital w dniu 2 czerwca Steve Jobs podczas swojego 90 minutowego wystąpienia zapowiedział koniec ery komputerów PC. Koniec ma nadejść dzięki tabletom, a w szczególności Ipad :). Przypomnijmy, że Apple w ciągu 59 dni sprzedał ich 2 miliony na całym świecie. To istny rekord,...