Programy YouTube Creator Institute i NextUp powstały w celu rozwijania wiedzy na temat wysokiej jakości video contentu.

Po 6 tygodniach poszukiwań YouTube udało się wybrać 45 osób,które wezmą udział w dwóch programach,mających na celu poprawę jakości Video contentu tworzonego przez użytkowników na YouTube.

 

W tym celu również powstała idea stworzenia programów YouTube Creator Institute i NextUp.

 

Google będący właścicielem YouTube już od długiego czasu zdaje sobie sprawę z tego,jak istotne jest publikowanie dobrej jakości contentu zwalszcza,gdy jest on tworzony przez użytkowników.

 

Z pewnością firma ma procedury na podstawie których robi selekcję i sprawdza czy dany film video spełnia ogólne,przyjęte przez firmę standardy.

 

Z drugiej strony Creator Insitute ma na celu nauczenie wybranych przez firmę osób,jak tworzyć doskonałej jakości treść video.

 

To z pewnością strzał w dziesiątkę,bo dzięki tego typu programom YouTube minimalizuje coraz bardziej ryzyko powstawania marnej jakości video.

 

Ale co najważniejsze zdaje się to fakt taki,iż osoby biorące udział we wspomnianych programach stają się swoistymi promotorami i ewangelizatorami wysokiej jakości video w internecie.

 

Dzięki temu, że każda z tych osób na początku trwania programu otrzymuje 35 000 $ rzeczywiście całość wygląda,jak bajka;)

 

A już za kilka tygodni będzie można podziwiać pierwsze efekty pracy zespołów.

 

Zobacz video promujące YouTube Creator Institute

 

Startuje YouTube Creator Institute i NextUphttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/05/youtube_creator_institute.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/05/youtube_creator_institute-150x150.pngЭва KasiakWiadomości
Programy YouTube Creator Institute i NextUp powstały w celu rozwijania wiedzy na temat wysokiej jakości video contentu. Po 6 tygodniach poszukiwań YouTube udało się wybrać 45 osób,które wezmą udział w dwóch programach,mających na celu poprawę jakości Video contentu tworzonego przez użytkowników na YouTube.   W tym celu również powstała idea stworzenia programów YouTube...