Nowy Jork podobnie, jak inne miasta USA słyną z tworzenia tzw. tech albo start up hub, tym razem jednak start up office space, które powstało rzeczywiście robi wrażenie.


General Assembly bo tak nazywa się nowe miejsce, w Nowym Jorku, to według wielu opinii osób znających ideę co-workingu, najlepsze z miejsc dostępnych w tym mieście. Najlepsze to mało powiedziane, warto też użyć opisu: super design, idealne miejsce zarówno do spotkań towarzyskich, jak i prowadzenia swojego pierwszego czy kolejnego start up’u.

Nie dość, że General Assembly mieści się w bardzo dobrej lokalizacji -> 902 Broadway, 4th Floor, to firmy, które mają tam swoje siedziby zaliczane są obecnie do jednych z najciekawszych i najbardziej obiecujących start up’ów.

To idealne miejsce także, aby spotkać się z innymi twórcami start up’ów, ale również spotkać potencjalnych mentorów i inwestorów lub generalnie partnerów biznesowych.

General Assembly obok swojej działalności codziennej, planuje już rozpoczęcie sesji spotkań. Będą one poświęcone  wielu różnym zagadnieniom, a pierwsze ze spotkań konkretnie będzie dotyczyło tego, w jaki sposób budować aplikacje webowe.  Planowana jest również sesja z cyklu prawo dla przedsiębiorców.

Obecnie na terenie General Assembly pracują firmy takie, jak Art.sy, o którym pisałam kilka miesięcy temu w tym tekście, Yipit czy CollegeOnly.

Aby zobaczyć, jak w całości wygląda General Assembly przejdź na stronę miejsca.

Start Up office space czyli jak to robią w Nowym Jorku http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/general_assembly.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/general_assembly-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Nowy Jork podobnie, jak inne miasta USA słyną z tworzenia tzw. tech albo start up hub, tym razem jednak start up office space, które powstało rzeczywiście robi wrażenie. General Assembly bo tak nazywa się nowe miejsce, w Nowym Jorku, to według wielu opinii osób znających ideę co-workingu, najlepsze z...