Ale kiedy? Ale gdzie? Jak często myśląc o wieczornym wyjściu zadajemy sobie takie pytanie? W odpowiedzi powstał start up AleKiedy.pl, pierwszy w Polsce portal kulturalno-rozrywkowy, w którym każdy niezależnie od zainteresowań znajdzie interesujące go wydarzenia.


AleKiedy.pl to miejsce dla wszystkich, którzy szukają informacji o wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych w swoim mieście, a także profesjonalne i intuicyjne narzędzie dla tych, którzy są organizatorami tych imprez. Unikalność rozwiązania polega na tym, że każdy użytkownik portalu może precyzyjnie zdefiniować to, co go interesuje. W konsekwencji otrzyma wyłącznie interesujące go informacje – bez reklam i spamu.

„Dzisiejszy użytkownik internetu jest bardzo wymagający. Oczekuje informacji spersonalizowanych, wiarygodnych i podanych bez zbędnego szumu. Każdy z nas zastanawiając się jak i gdzie spędzić interesująco czas, przekonał się, że o takie informacje nie jest łatwo. Dlatego nasz portal to odpowiedź dla wszystkich, chcących odnaleźć się na kulturalnej mapie Polski” – mówi Sławomir Czuż, prezes zarządu AleKiedy.p Sp. z o.o. – „To wszystko możliwe jest dzięki narzędziom dla biznesu, czyli organizatorów wydarzeń”.

 

Wyjątkowość portalu, według jego twórców, polega na naturalnym i korzystnym połączeniu świata biznesu ze społecznością internautów. Niezależnie od branży oraz od skali organizowanych imprez, ich organizatorzy dostaną możliwość skutecznego dotarcia do zainteresowanych klientów.

 

Statystyki i analizy pozwolą zmierzyć skuteczność, a świeży produkt „hot deal” – poszukać nowych klientów wśród łowców okazji, promocji i rabatów. Również dzięki narzędziom społeczność internautów może zrewanżować się ocenami i komentarzami, relacjami z eventów, a także polecać innym internautom miejsca warte uwagi.

 

Cała platforma wykonana jest w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

start up alekiedy.plЭва KasiakStart Up
Ale kiedy? Ale gdzie? Jak często myśląc o wieczornym wyjściu zadajemy sobie takie pytanie? W odpowiedzi powstał start up AleKiedy.pl, pierwszy w Polsce portal kulturalno-rozrywkowy, w którym każdy niezależnie od zainteresowań znajdzie interesujące go wydarzenia. AleKiedy.pl to miejsce dla wszystkich, którzy szukają informacji o wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych w swoim mieście,...