SonyEricsson wprowadził własny Android market w telefonach komórkowych, uprzedzając jednocześnie, że może on nie być dostępny dla wszystkich.

SonyEricsson i ich Android market to jedyny kanał i zarazem pierwszy producent telefonów komórkowych, któremu udało się uruchomić własną przestrzeń w Android Market.

 

Opcja “My Apps” w Android Market została zastąpiona linkiem, który kieruje do SonyEricsson market w Android. Oczywiście “My Apps” są wciąż dostępne, ale gdzie indziej.

 

Link, którym je zastąpiono będzie od teraz używany przez SonyEricsson do komunikowania między innymi:

 

  • rekomdendacji jak i gdzie znaleźć najlepsze aplikacje, które udoskonalą posiadany telefon SonyEricsson
  • dostarczyć miejsce, w którym w bardzo prosty sposób użytkownicy moga pobrać aplikacje także od SonyEricsson
  • oferować od czasu do czasu wyjątkowe okazje i promocje na pobranie aplikacji i gier dostępnych wyłącznie w tym kanale
  • pomagać developerom aplikacji eksponować je lepiej

 

I choć SonyEricsson jest pierwszym producentem, który uzyskał taką ekspozycję w Android market, z pewnością jest kwestią czasu, aż pozostali pójdą podobną drogą.

 

 

 

SonyEricsson w Android markethttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/04/sonyericsson_android_market.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/04/sonyericsson_android_market-150x150.jpgЭва KasiakMobile
SonyEricsson wprowadził własny Android market w telefonach komórkowych, uprzedzając jednocześnie, że może on nie być dostępny dla wszystkich. SonyEricsson i ich Android market to jedyny kanał i zarazem pierwszy producent telefonów komórkowych, któremu udało się uruchomić własną przestrzeń w Android Market.   Opcja 'My Apps' w Android Market została zastąpiona linkiem, który...