Podczas Mobile World Congress firma Sony zaprezentowała model Xperia PLAY, czyli połączenie smartphone’a i konsoli do gier.

O tym mówiło się już od jakiegoś czasu – wiedzieliśmy, że dzień prezentacji Xperia PLAY nadejdzie i stało się! Podczas jednego z największych eventów na świecie, dorocznego Mobile World Congress, Sony pokazało swoje najnowsze dzieło.


Nie bez powodu mamy do czynienia z połączeniem konsoli do gier i klasycznego smartphone’a – już od jakiegoś czasu bowiem, producenci telefonów, głowią się, co zrobić, aby przyciągnąć jak największą rzeszę użytkowników.


Jak się okazuje i wiemy, że nie jest to nic odkrywczego, sam system operacyjny nie gwarantuje jeszcze sukcesu. Z pewnością jednak mocno wspiera taki sukces. Wystarczy spojrzeć na Android oraz kondycję iOS, stosowanego do telefonów Apple iPhone.


Sony zdając sobie sprawę z tego, że dobry biznes i powodzenie w biznesie, tym mobilnym :) zależy także od tego, jak cały produkt zostanie “obudowany” przedstawia Xperia PLAY zdaje się być tym produktem.


Najważniejsze informacje:

  • Xperia TM PLAY łączy w sobie możliwość konsoli do gier wraz z najnowszą wersją systemu Android – Gingerbread v2.3
  • od Marca 2011 całość będzie dostępna w wersji z wysuwaną konsolą
  • Sony wraz z wiodącymi dostawcami gier udostępnią najpopularniejsze z nich i będą one do pobrania poprzez AndroidTM Market
  • Xperia PLAY posiada kamerę 5 megapixel, dotykowy ekran oraz funkcjonalności ułatwiające dostęp do serwisów społecznościowychZobacz video Sony Xperia PLAY:

Sony Xperia PLAY na Mobile World Congresshttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/sony_xperia_play.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/sony_xperia_play-150x150.pngЭва KasiakMobile
Podczas Mobile World Congress firma Sony zaprezentowała model Xperia PLAY, czyli połączenie smartphone'a i konsoli do gier. O tym mówiło się już od jakiegoś czasu - wiedzieliśmy, że dzień prezentacji Xperia PLAY nadejdzie i stało się! Podczas jednego z największych eventów na świecie, dorocznego Mobile World Congress, Sony pokazało swoje...