Skype znany z dostarczania usług darmowych połączeń telefonicznych w sieci, podpisał porozumienie z Uniwersytetem Stanforda, dzięki któremu zwiększy zatrudnienie.

 

Skype miał już siedzibę w Silicon Valley, jednak to porozumienie podpisane z Uniwersytetem, to krok milowy w rozwoju firmy.  Uniwersytet w ramach porozumienia udostępni firmie powierzchnię biurową wielkości blisko 90 000 m2.

 

Stanford Research Park znajduje się Palo Alto czyli znanej wszystkim lokalizacji, w której mieszczą się siedziby Google czy Apple.  Według szefa Skype fakt budowy zespołu i biura w Silicon Valley ma dodać firmie większych możliwości – zarówno w samym obszarze developmentu, jak i marketingu produktów Skype.

 

Dotychczasowe biura zostaną przeniesione właśnie do tego wypożyczonego od Stanford University już do Października 2010 roku.

 

Aby zapoznać się z najnowszymi ogłoszeniami do zespołu Skype zajrzyj tutaj.

 

 

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/logo-skype.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/logo-skype-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościskype
  Skype znany z dostarczania usług darmowych połączeń telefonicznych w sieci, podpisał porozumienie z Uniwersytetem Stanforda, dzięki któremu zwiększy zatrudnienie.   Skype miał już siedzibę w Silicon Valley, jednak to porozumienie podpisane z Uniwersytetem, to krok milowy w rozwoju firmy.  Uniwersytet w ramach porozumienia udostępni firmie powierzchnię biurową wielkości blisko 90 000 m2.   Stanford...