Najnowsze telewizory Panasonic VIERA CAST zawierają ciekawą funkcję. Otóż Skype podpisał z Panasonic umowę dotyczącą współpracy dzięki której korzyść odniosą konsumenci :)

Współpraca dotyczy przeniesienia poniekąd dotychczasowych funkcji Skype’a czyli rozmów głosowych i video właśnie na telewizory Panasonic.

Połączenia będą wykonywane bezkosztowo podobnie jak na standardowym Skypie. Jednak co jest główna zaletą tej funkcji to przede wszystkim fakt taki, iż od teraz osoby posiadające najnowsze cacko Panasonic, będą mogły łączyć się ze wszystkimi siedząc na własnej kanapie, wygodnie w domu :)

Telewizor posiada wbudowaną możliwość łączenia się z internetem , oczywiście bez konieczności włączania komputera, dając tym samym dostęp do Youtube, Google czy Eurosport.

Niestety nie ma nic za darmo i aby było możliwe wogóle wykonywanie połączeń poprzez Skype należy zakupić specjalną Panasonic HD Communication Camera, która jest sprzedawana oddzielnie. Przewidywana cena za kamerę to około 800 – 1000 pln.


http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/skype_panasonic.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/skype_panasonic-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościskype
Najnowsze telewizory Panasonic VIERA CAST zawierają ciekawą funkcję. Otóż Skype podpisał z Panasonic umowę dotyczącą współpracy dzięki której korzyść odniosą konsumenci :) Współpraca dotyczy przeniesienia poniekąd dotychczasowych funkcji Skype'a czyli rozmów głosowych i video właśnie na telewizory Panasonic. Połączenia będą wykonywane bezkosztowo podobnie jak na standardowym Skypie. Jednak co jest...