Według najnowszych informacji singiel popularnej amerykańskiej grupy Black Eyed Peas “I Gotta Feeling” pobił rekord pobrań w brytyjskim internecie.

Singiel ten stał się pierwszym, który przekroczył milion pobrań w angielskiej sieci. To bardzo dobry wynik i wielkie pocieszenie zarówno dla fanów zespołu, jak i samych artystów :)

Fergie powiedziała: ” świadomość tak niesamowitej więzi z fanami, którzy dzięki internetowi mają dostęp do ich muzyki, jest najlepsza dla artysty. Ma także nadzieję, że “I Gotta Feeling” będzie rozświetlał drogę każdemu człowiekowi”


Warto wspomnieć, że Wielka Brytania posiada system do zliczania ilości pobrań muzyki w sieci już od 2005 roku i jest on częścią oficjalnie zaliczaną i braną pod uwagę podczas obliczania pozycji zespołu, utworu na listach przebojów.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/black_front.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/black_front-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Według najnowszych informacji singiel popularnej amerykańskiej grupy Black Eyed Peas 'I Gotta Feeling' pobił rekord pobrań w brytyjskim internecie. Singiel ten stał się pierwszym, który przekroczył milion pobrań w angielskiej sieci. To bardzo dobry wynik i wielkie pocieszenie zarówno dla fanów zespołu, jak i samych artystów :) Fergie powiedziała: ' świadomość...