Z pewnością nie jest to już nowość, ale po ostatnich błędnych i niespójnych informacjach o iPad 2, warto to ostatecznie podkreślić.

Mimo, iż Apple zmaga się z brakiem doświadczonego Steve Jobs’a za sterami firmy, którego kondycja, jak wiele wskazuje, niestety się pogarsza, firma nie ustaje w swojej głównej działalności.

W chwili obecnej najważniejszymi dla Apple produktami są iPad 2 oraz iPhone 5.0

O ile iPhone 5.0 jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy nie ujrzy światła dziennego, a po ostatnich rewelacjach o tym, że chińscy pracownicy z fabryki produkującej te smartphone’y zatruli się, być może nawet dłużej, to tablet Apple zbiera najwięcej uwagi mediów z całego świata.

Jak wielu testerów powtarza: jeśli zamierzasz kupić tablet, poczekaj na iPad 2 od Apple. Poczekaj, bo warto :)

O ile wcześniejsze informacje prasowe mówiły o tym, że iPad zostanie zaprezentowany nie prędzej, niż za miesiąc lub dwa, tak obecnie osoby, zbliżone do Apple mówią, że firma chce to zrobić jak najszybciej. Ciekawe na ile ta decyzja jest podyktowana i powiązana z kondycją samego Jobs’a. Spekulację na ten temat wyłączam z tematyki Internet-News.

Tak czy inaczej mówi się o prezentacji iPad 2 w dniu 2go Marca w San Francisco.

Nowy iPad ma być cieńszy, lżejszy, z lepszymi procesorami, a co ważniejsze funkcjonalnościami, między innymi tą zaczerponiętą z iPhone o nazwie FaceTime, która umożliwi praktycznie “video” konferencje z innymi posiadaczami iPad’a 2.

Nie wiadomo jednak, kiedy iPad 2 wejdzie oficjalnie do sprzedaży oraz za jaką cenę. To może być rzeczywiście kwestia kilku miesięcy, a prawdopodobnie, jak to bywa w przypadku Apple sprzedaży przed okresem letnim.

Prezentacja nowego iPad'a już 2go Marca!http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/ipad2.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/02/ipad2-150x150.jpgЭва KasiakMobile
Z pewnością nie jest to już nowość, ale po ostatnich błędnych i niespójnych informacjach o iPad 2, warto to ostatecznie podkreślić. Mimo, iż Apple zmaga się z brakiem doświadczonego Steve Jobs'a za sterami firmy, którego kondycja, jak wiele wskazuje, niestety się pogarsza, firma nie ustaje w swojej głównej działalności. W chwili...