PressGenerator ułatwia zarządzanie procesem pozycjonowania strony internetowej.

Aby rozpocząć pozycjonowanie strony www, niezbędne jest przeprowadzenie działań optymalizujących kod strony pod pozycjonowane słowa kluczowe. Ale to tylko początek.

 

Cała praca pozycjonera, cały proces, który trwa, to ciągłe zwiększanie wartości strony poprzez budowanie sieci linków, prowadzących na pozycjonowaną stronę. Dlatego działania, jakie robią pozycjonerzy sprowadzają się do:

– dodawania strony do katalogów
– pisania artykułów na tzw pressel pages
– tworzenia własnych stron pomocniczych (ale to jest kosztowne)

Proces ten jest i czasochłonny i wymaga ciągłego działania. Głównie dlatego, że katalogi i “precle” pojawiają się jak grzyby po deszczu, ale jeszcze szybciej znikają. Baza ponad 1000 katalogów, którą dysponowaliśmy rok temu, dzisiaj liczy nieco ponad 200. Oznacza to, że zniknęło około 800 linków, która pozycjonowały naszą stronę www… I tutaj pojawia się największy problem!


PressGenerator.pl umożliwia automatyzację dodawania artykułów pozycjonujących stronę www. Artykuły umieszczane są w odstępach czasowych na serwisach informacyjnych należących do PressGenerator.pl. Dzięki temu masz 100% pewność, że nie znikną one nagle z Internetu.

 

Dodanie jednego artykułu w kilkudziesięciu wersjach do 500 serwisów informacyjnych zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

 

Serwisy informacyjne wykorzystywane przez PressGenerator.pl są umieszczane na różnych domenach, w różnych częściach świata, na kilkudziesięciu adresach IP.


PressGenerator.pl jest jedynym tego typu narzędziem w Polsce. Dzięki temu cieszy się coraz większą popularnością wśród pozycjonerów i małych firm.

PressGenerator.pl - narzędzie do pozycjonowania stron internetowychhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/press_generator-e1272364288818.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/press_generator-e1272364288818-150x84.jpgЭва KasiakStart Up
PressGenerator ułatwia zarządzanie procesem pozycjonowania strony internetowej. Aby rozpocząć pozycjonowanie strony www, niezbędne jest przeprowadzenie działań optymalizujących kod strony pod pozycjonowane słowa kluczowe. Ale to tylko początek.   Cała praca pozycjonera, cały proces, który trwa, to ciągłe zwiększanie wartości strony poprzez budowanie sieci linków, prowadzących na pozycjonowaną stronę. Dlatego działania, jakie...