Apple już po raz drugi przesunął premierę białego modelu Iphone 4, tłumacząc, że jest on trudniejszy do wyprodukowania.


Apple ma wprowadzić do sprzedaży biały model Iphone 4 pod koniec tego roku. Jego premiera była planowana już dwa razy w ciągu tego roku i nie dochodziło do niej. Jako główny powód przesuwania terminów szef Apple podaje informację, że ten biały egzemplarz jest bardziej skomplikowany w produkcji, niż czarny model.


Przypomnę, że Apple sprzedało ponad 1,7 milionów czarnych modeli Iphohe 4 już w pierwszych tygodniach oficjalnej sprzedaży.

W związku z tym, że fima była ostatnio atakowana przez media na całym świecie za sławne już problemy z gubieniem zasięgu, czy połączenia wywołane problemami z wmontowaną w urządzenie anteną, firma zapewnia, że chce aby biały model Iphone 4 był idealny, miał rozwiązane problemy techniczne. To może także tłumaczyć dlaczego w dalszym ciągu premiera białego Iphone jest przekładana.


Mimo ostatnich problemów wizerunkowych z produktem Apple, firma osiągnęła najlepsze wyniki kwartalne i jest w bardzo dobrej kondycji finansowej, a jej notowania na giełdzie NASDAQ wzrosły w tym roku o 23%.


http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/apple_logo.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/07/apple_logo-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościapple,iphone,Mobile
Apple już po raz drugi przesunął premierę białego modelu Iphone 4, tłumacząc, że jest on trudniejszy do wyprodukowania. Apple ma wprowadzić do sprzedaży biały model Iphone 4 pod koniec tego roku. Jego premiera była planowana już dwa razy w ciągu tego roku i nie dochodziło do niej. Jako główny powód...