Na rynku pojawił się nowy dostawca oprogramowania dla firm w modelu SaaS. Po wielu miesiącach intensywnych prac nad produktem, Exnui zaprasza do udziału w testach generalnych.

Exnui Express Office to oprogramowanie online dla firm. Według producenta ma ono ułatwić prowadzenie biznesu małym przedsiębiorcom. Pakiet wyposażony został między innymi w pocztę biznesową, organizer, moduł do wystawiania faktur oraz umów.

 

Jednak, jak podkreśla prezes Exnui, to nie odzwierciedla najważniejszych udogodnień, które zostały wprowadzone do aplikacji.

 

Najważniejsze w całym pakiecie jest to, że wszystkie narzędzia są ze sobą powiązane – tłumaczy Marcin Sznyra.

 

Dzięki temu, odbierając wiadomości email, program na przykład sam sugeruje utworzenie kontaktu. Pobiera w tym celu dane z treści wiadomości do odpowiednich rubryk. Nam pozostaje jedynie zatwierdzenie jego wyboru. W ten sposób, za sprawą jednego kliknięcia, zyskujemy nową osobę lub firmę w bazie kontaktów. To z kolei sprawia, że jej dane będą same pojawiały się również przy wystawianiu w przyszłości faktur, umów czy wysyłaniu maili. A nam ponownie pozostanie tylko zatwierdzić wybór. Jednym słowem, dzięki powiązaniu wszystkich narzędzi, program uczy się nas, a nie na odwrót.

 

Przydatny może okazać się, przygotowany przez zespół Exnui, widok dokumentów finansowych w formie drzewa. Dzięki temu w jednym miejscu przedsiębiorca znajdzie faktury, noty korygujące i historię przelewów do danego kontrahenta. Dodatkowo, będzie je mógł kilkoma kliknięciami wysłac do księgowego.

 

Jak zapewnia spółka, warto przyłączyć się do testów. Po oficjalnym starcie oprogramowania, dziesięć osób otrzyma w prezencie roczny abonament Exnui Express Office, a stu kolejnych użytkowników – 50% rabatu na zakup oprogramowania.

 

Informacje o produkcie oraz zgłoszenie do testów znaleźć można na stronie Exnui.


Prapremiera Exnui Express Office http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/08/exnui-1024x724.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/08/exnui-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Na rynku pojawił się nowy dostawca oprogramowania dla firm w modelu SaaS. Po wielu miesiącach intensywnych prac nad produktem, Exnui zaprasza do udziału w testach generalnych. Exnui Express Office to oprogramowanie online dla firm. Według producenta ma ono ułatwić prowadzenie biznesu małym przedsiębiorcom. Pakiet wyposażony został między innymi w...