Nie wiem czy to kluczowe dla Google, ale Google New to po prostu miejsce, w którym możesz dowiedzieć się wszystkiego co nowe i co od Google.

Fakt faktem Google ma bardzo dużo, bo zdaje się, że aż kilkadziesiąt produktów. Nigdy tego nie liczyłam, ale przyznam, że dawno temu, gdy dostałam się na stronę z produktami – ich różnorodność i ilość była imponująca. I oczywiście to raczej specyfika takiej firmy, jak Google. Ilość produktów w prostej linii również oznacza kierunek i strategię rozwoju, O tym nie będę pisała, bo wystarczy spojrzeć na internet  -Google jest wszędzie.

Natomiast prawdopodobnie z chęci lepszego informowania o własnych produktach oraz pełniejszego przekazywania informacji o dokonaniach i sukcesach, Google postanowiło uruchomić właśnie Google New.

Zobacz Video Google New!Jak słyszymy na video, Google New to jedno miejsce, w którym można dowiedzieć się/znaleźć wszystko, co nowe od Google.


Ten wpis jest bardzo informacyjny i krótki, niemniej coś mi podpowiada, że być może Google zechce wykorzystać New docelowo do innych przedsięwzięć.


Jak przeglądam cały wachlarz produktów typu Google Health, Google  Voice itd. to wszystko wygląda i brzmi, jakby Google również stawał się portalem, a na pewno agregatorem wszelakiej treści, w czym firma jest prawdopodobnie jedną z lepszych na świecie, umiejętnie wykorzystując treści wielu innych serwisów w ramach Google News – nie mylić z Google New :)


Na Google New znajdziecie ciekawe Video, opisy produktów, case’y – to miejsce warte mimo wszystko odwiedzenia, przez wszystkich szukających szczegółowej wiedzy o produktach Google.


Czy myślicie, że to mała “fanaberia”, czy może właśnie dobrze, że Google wreszcie uporządkował przekaz informacji o produktach w ramach Google New?

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/Google-Social-Search.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/Google-Social-Search-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościgoogle,internet,wideo,youtube
Nie wiem czy to kluczowe dla Google, ale Google New to po prostu miejsce, w którym możesz dowiedzieć się wszystkiego co nowe i co od Google. Fakt faktem Google ma bardzo dużo, bo zdaje się, że aż kilkadziesiąt produktów. Nigdy tego nie liczyłam, ale przyznam, że dawno temu, gdy dostałam...