ZdrapCene.pl to absolutnie nowy portal aukcyjny na rynku. Od teraz Klient sam decyduje, ile płaci za swoje wymarzone produkty.

Idea portalu odwołuje się do starej, znanej i lubianej czynności – zdrapywania z kuponów promocyjnych sreberka, za którym kryje się nagroda. W tym przypadku za każdym razem znajdziemy za nim to samo – niższą cenę.

Za niewielką cenę Użytkownik portalu otrzymuje możliwość wielokrotnego Zdrapywania Ceny . Może korzystać z niezwykle atrakcyjnych okazji cenowych, jednak gdy proponowana cena nadal jest zbyt wysoka, Użytkownik wykorzystuje kolejne zdrapanie, aż do momentu uzyskania pożądanej ceny.

Przewagą Zdrapcene nad konkurencyjnymi portalami aukcyjnymi jest forma licytacji produktów. Dotychczas Klient, aby zdobyć pożądany produkt, musiał zaoferować najwyższą możliwą cenę.

Zdrapcene.pl działa odwrotnie – aby wygrać aukcję Użytkownik za pomocą ZDRAPAŃ ustala NAJNIŻSZĄ możliwą cenę. Takie rozwiązanie sprawia, że oferta portalu jest unikalna,  najlepsza na rynku i zgodna ze światowymi trendami w tej branży. W ten sposób zwyczajne zakupy zmieniają się niezwykłą zabawę i rywalizację.

W przypadku, gdy Klient nie może znaleźć wymarzonego produktu, może zasugerować zespołowi ZdrapCene.pl, aby wprowadzili ten produkt do oferty.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że ZdrapCene.pl zintegrowany jest z serwisami społecznościowymi, dzięki czemu portal staje się elementem budującym więź między sklepem i Internautami. Jest to bardzo przydatna funkcja, szczególnie podczas polowania na proponowaną przez portal Ofertę Dnia, która będzie się pojawiała nieregularnie i znienacka. Wskazówki na ten temat, najszybciej będzie można zdobyć na portalach społecznościowych.

Oferta portalu obejmuje produkty najwyższej jakości i jest dostępna dla każdego, a zadowoli nawet najbardziej wybrednych odbiorców. Nie zapominajmy o szybkiej i darmowej rejestracji, intuicyjnej nawigacji oraz atrakcyjnym wyglądzie i nowoczesnej szacie graficznej.

Portal Zdrapcene to nowa, doskonała okazja do spełniania marzeń za niższą cenę.

Najważniejsze elementy portalu i wartości dla użytkowników:

 • Klient/użytkownik ma aktywny wpływ na obniżenie ceny produktu, który chce zakupić, a produkty znajdujące się w ofercie to te najbardziej pożądane na rynku.
 • portal oferuje bardzo atrakcyjne oferty dnia, dzięki którym w bardzo szybkim tempie można znacznie obniżyć cenę – w relacji 1:1 – koszt zdrapania równa się kwocie obniżenia ceny produktu.
 • sprzedaż produktów tylko z najwyższej półki. Aby produkty dające poczucie elitarności, gadżety tworzące lifestyle naszych czasów były w zasięgu ręki wszystkich, którzy tego pragną a nie tylko najbogatszych.
 • oferowane produkty są najwyższej jakości, nowe i z gwarancją


 • Portal cały czas się rozwija. W planach jest to, aby każdy Użytkownik, oprócz oczywiście wpływu na cenę, miał także wpływ na działanie i funkcjonalności portalu, a także wygląd.  Uwagi Użytkowników są najcenniejsze, dlatego  mają oni możliwość wysyłania wiadomości z sugestiami zmian/poprawy działania portalu. Już niedługo rozpoczną się aktywne działania w social media.  Tylko na Facebooku będzie można śledzić informacje, kiedy planowane będą oferty dnia – najbardziej atrakcyjne spośród wszystkich oferowanych przez portal.

  ZdrapCene.pl ma nie tylko być instytucją sprzedającą najfaniejsze sprzęty czy wakacje, ale także mieć aktywny wpływ na kulturę.

  W planach jest także działalność wspierająca ciekawe kulturalne inicjatywy – dlatego premiera portalu odbyła się podczas finału czterech plebiscytów –www.filmroku.pl, www.albumroku.pl, www.komiksroku.pl oraz www.graroku.pl.

  Zobacz video prezentujące zasady działania zdrapcene.pl


  Powstał serwis aukcyjny Zdrapcene.pl!http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/zdrapcene-1024x355.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/03/zdrapcene-150x150.pngЭва KasiakStart Up
  ZdrapCene.pl to absolutnie nowy portal aukcyjny na rynku. Od teraz Klient sam decyduje, ile płaci za swoje wymarzone produkty. Idea portalu odwołuje się do starej, znanej i lubianej czynności - zdrapywania z kuponów promocyjnych sreberka, za którym kryje się nagroda. W tym przypadku za każdym razem znajdziemy za nim to samo...