Firma MaxROY.com wydała na płytach DVD praktyczne kompendium wiedzy dotyczące systemu Google AdWords.

To po książce „Twój Biznes w Internecie. Podręcznik e-Marketingu”  kolejne wydawnictwo dotyczące reklamy w wyszukiwarkach realizowane przez poznańską spółkę konsultingową.

Firma MaxROY.com jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat AdWords Certified Trainer uprawniający do prowadzenia szkoleń z reklamy Google AdWords. Od tego czasu przeszkoliła ponad tysiąc polskich przedsiębiorstw podczas warsztatów AdWords i SEO. Teraz szkolenie to dostępne jest także w formie zestawu trzech płyt DVD.


– Już od ponad dwóch lat dzielimy się swoją wiedzą, prowadząc certyfikowane szkolenia z  systemu Google AdWords. Teraz każdy ma możliwość uczestnictwa w warsztatach bez wychodzenia z domu – mówi Cezary Lech, wiceprezes MaxROY.com.


Szkolenie Google AdWords wydane na DVD adresowane jest do wszystkich, którzy chcą efektywnie wydawać pieniądze na reklamę w Internecie. Wydawnictwo zawiera praktyczne wskazówki dla użytkowników, którzy chcą promować się na stronach wyszukiwarki Google i sieci reklamowej Google.


Myślę, że z publikacji chętnie skorzystają także osoby, które  uczestniczyły w naszych szkoleniach, ale teraz, dzięki płytom DVD będą mogły odświeżyć sobie informacje o możliwościach i nowych funkcjach niezwykle szybko zmieniające się systemu reklamowego Google AdWords – dodaje Cezary Lech.


Ogromną zaletą szkolenia wydanego na płatach DVD jest to, że nabywcy będą mieli okazję do zadawania pytań, a także do aktualizacji materiału. Dzięki opcji z dostępem do forum.MaxROY.com możliwa jest komunikacja z prowadzącymi szkolenie, a także z innymi specjalistami z zakresu SEM. Ponadto w bazie wiedzy znajdą się aktualizowane na bieżąco dodatkowe materiały wideo zawierające praktyczne wskazówki dla użytkowników platformy reklamowej Google.


Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie SprawnyMarketing.pl


MaxROY.com Sp. z o.o. konsekwentnie realizuje coraz to nowe projekty, stając się pionierem w rozwiązaniach z zakresu Search Marketing Consulting. Od 2009 roku poznańska firma jest organizatorem eventu szkoleniowego Search Marketing Week, który za każdym razem przyciąga kilkaset osób i jest doskonałą okazją do regularnych spotkań, wymiany wiedzy i integracji branży internetowej.

Poradniki z zakresu Google AdWords od MaxRoy na DVDhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/adwords2.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/01/adwords2-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Firma MaxROY.com wydała na płytach DVD praktyczne kompendium wiedzy dotyczące systemu Google AdWords. To po książce „Twój Biznes w Internecie. Podręcznik e-Marketingu”  kolejne wydawnictwo dotyczące reklamy w wyszukiwarkach realizowane przez poznańską spółkę konsultingową. Firma MaxROY.com jako pierwsza w Polsce uzyskała certyfikat AdWords Certified Trainer uprawniający do prowadzenia szkoleń z reklamy...