Już w poniedziałek podczas konferencji Facebook może ogłosić, że wprowadza możliwość posiadania adresu e-mail w domenie facebook.com

Facebook posiadający już ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie, swoją popularnością zaczyna przytłaczać inne największe serwisy, takie jak Google czy Yahoo. To właśnie na Facebook’u ludzie spędzają więcej czasu, niż na wspomnianych serwisach.


Trend ten może się zwiększać, bo Facebook co chwilę wprowadza funkcjonalności mające na celu zatrzymanie użytkowników i przedłużenie czasu, jaki spędzają w serwisie.Według nieoficjalnych doniesień w poniedziałek 15go Listopada, Facebook organizuje konkferencję – ostatnio rzeczywiście prawie co tydzień wprowadza udoskonalenia lub nowe funkcje – podczas której ogłosi wprowadzenie usługi e-mail. Klasycznej, standardowej usługi, którą zazwyczaj dostarczają na dużą skalę portale, ale także chociażby popularny na całym świecie Gmail od firmy Google.


Jeśli Facebook rzeczywiście wprowadzi e-mail każdy z użytkowników serwisu będzie mógł stworzyć własny adres w oparciu o domenę Facebook.com – brzmi może niezbyt odkrywczo, ale może mocno zamieszać. Do tej pory bowiem, jak wspominam powyżej to Gmail.com przodował na świecie jako dostawca klasycznej poczty e-mail.


A walka pomiędzy Facebook i Google nabiera tempa i rumieńców – ostatnio można już nawet mówić o eskalacji i bardzo otwartym atakowaniu i antagonizmowi, które te dwie firmy wykazują względem siebie.


Czy będziecie korzystali z poczty e-mail na Facebook? I czy bylibyście skłonni przenieść swoje dotychczasowe kontakty i komunikację z Gmail na Facebook?

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/facebook.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/facebook-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościfacebook,google
Już w poniedziałek podczas konferencji Facebook może ogłosić, że wprowadza możliwość posiadania adresu e-mail w domenie facebook.com Facebook posiadający już ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie, swoją popularnością zaczyna przytłaczać inne największe serwisy, takie jak Google czy Yahoo. To właśnie na Facebook'u ludzie spędzają więcej czasu, niż na wspomnianych...