Pinger to aplikacja, która umożliwia wysyłanie darmowych SMS’ów oraz prowadzenie rozmów z innymi osobami posiadającymi iPad czy iPhone.

Pinger, który może wywoływać małą konsternację przynajmniej w Polsce, jeśli chodzi o nazewnictwo – to aplikacja, która umożliwia prowadzenie darmowych rozmów telefonicznych, a także wysyłanie darmowych SMS’ów. Pinger, jak wiemy istnieje w polskiej sieci, jako serwis mikroblogowy, którego właścicielem jest Go2.pl . Oczywiście nie ma nic wspólnego z amerykańskim Pingerem i jest to kompletnie inny produkt.

 

Wracając do aplikacji Pinger, od momentu wystartowania zyskała ona sobie w Stanach Zjednoczonych ponad 15 milionów użytkowników i choć biorąc pod uwagę rozmiar amerykańskiego rynku nie jest to bardzo dużo, z drugiej strony taka liczba pozwala już firmie myśleć o dalszym rozwoju i międzynarodowej ekspansji.

 

Pinger ogłosił, mimo iż europejskie rynki są trudne, a bariera wejścia wysoka, ze względu na regulacje działające i istniejące pomiędzy operatorami, w pierwszej kolejności wprowadzi swoją aplikację na rynek niemiecki.  Ma to nastąpić już w Sierpniu tego roku.

 

Pinger działa na iPhone, iPad oraz iPod

 

Zobacz jak działa Pinger!

Pinger darmowe rozmowy i SMS wkrótce w Europiehttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/07/pinger_w_europie.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/07/pinger_w_europie-150x150.pngЭва KasiakMobile
Pinger to aplikacja, która umożliwia wysyłanie darmowych SMS'ów oraz prowadzenie rozmów z innymi osobami posiadającymi iPad czy iPhone. Pinger, który może wywoływać małą konsternację przynajmniej w Polsce, jeśli chodzi o nazewnictwo - to aplikacja, która umożliwia prowadzenie darmowych rozmów telefonicznych, a także wysyłanie darmowych SMS'ów. Pinger, jak wiemy istnieje w...