18go Lutego odbędzie się poznański Shopcamp, to pierwsza edycja tego wydarzenia w roku 2012. Wszystkich pasjonatów e-commerce zapraszamy do Poznania!

18. lutego, w Poznaniu, odbędzie się inauguracja trzeciej edycji ShopCamp.Tym razem mecenasem imprezy jest Platforma iStore.pl, która podczas 5 konferencji zaplanowanych na 2012 rok będzie wraz z Fundacją Polak 2.0 kontynuować misję integrowania środowiska przedstawicieli sklepów internetowych oraz osób zainteresowanych rozwojem ehandlu w Polsce.

Pod względem formuły trzecia edycja ShopCampu będzie kontynuacją sprawdzonych elementów z lat ubiegłych – uczestnicy spotkań będą mieli możliwość wysłuchania prezentacji zaproszonych gości, a także wystąpienia z pięciominutową prezentacją w ramach ShopCamp ARENA. Integralną częścią każdego ShopCampu jest nadal część nieformalna (tzw. “afterparty”), podczas której można porozmawiać na dowolny temat przy pizzy i piwie.

 

Spotkanie zaczyna się o godz. 12, a agenda już wkrótce będzie dostępna na stronie Shopcamp.

Więcej informacji na stronie Shopcamp

Pierwszy Shopcamp w roku 2012 już w Lutym!Эва KasiakWydarzenia
18go Lutego odbędzie się poznański Shopcamp, to pierwsza edycja tego wydarzenia w roku 2012. Wszystkich pasjonatów e-commerce zapraszamy do Poznania! 18. lutego, w Poznaniu, odbędzie się inauguracja trzeciej edycji ShopCamp.Tym razem mecenasem imprezy jest Platforma iStore.pl, która podczas 5 konferencji zaplanowanych na 2012 rok będzie wraz z Fundacją Polak 2.0 kontynuować...