Cisco jako pierwsza firma od czasów wprowadzenia do sprzedaży Ipad od Apple, wprowadza własny tablet PC! Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, ale Cisco Cius posiada cechę wyróżniającą :)

Ową cechą wyróżniającą jest po pierwsze OS Android, na którym tablet od Cisco będzie pracował, ale przede wszystkim funkcja video konferencji, której brakuje w innych urządzeniach konkurencji.


Tablet będzie posiadał także virtual desktop, który umożliwia korzystanie w komputerowego desktopu w każdym miejscu i o każdej porze. Czasami virtual desktop może być rozwiązaniem awaryjnym, w odtwarzaniu plików albo dokumentów.


Produkt jest skierowany głównie do osób, które wykorzystają go na codzień w swojej pracy, będąc w podróży, nie zawsze mając dostęp do komputera stacjonarnego.


Co ciekawe pojawią się również aplikacje biznesowe i wspierające działanie biznesu – dzięki nim będzie możliwa współpraca biznesowa wielu ludzi na całym świecie, ale przede wszystkim “oderwanie się” od zwykłego komputera i zdalna praca…choć ta w Polsce nie jest jeszcze popularna.


Cisco Cius jest ultra lekki, posiada kamerę HD z 5Mega pikseli, a także wbudowane wi-fi.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/cisco-cius.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/cisco-cius-150x150.jpgЭва KasiakWiadomości
Cisco jako pierwsza firma od czasów wprowadzenia do sprzedaży Ipad od Apple, wprowadza własny tablet PC! Pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, ale Cisco Cius posiada cechę wyróżniającą :) Ową cechą wyróżniającą jest po pierwsze OS Android, na którym tablet od Cisco będzie pracował, ale przede wszystkim funkcja video...