Na przestrzeni ostatnich tygodni zaczęły pojawiać się aktualizacje aplikacji na telefony Iphone, w których można było zobaczyć już zamarkowane miejsce na reklamy. Pierwszą firmą, którą zaczęła się promować z wykorzystaniem IAd jest Nissan.

W dniu 1 Lipca odbyła się premiera sieci reklamowej sygnowanej znakiem Apple, o nazwie Iad – sieć, która według jej twórców, ma zrewolucjonizować rynek reklamy mobile. Jak się stanie zobaczymy, tym czasem możemy już oglądać pierwsze efekty współpracy agencji obsługującej Nissan, z firmą Apple.To reklama najnowszego pojazdu Nissan, który ma wejśc do sprzedaży w Grudniu 2010 roku. Była ona również pokazywana na czerwcowej konferencji WDC organizowanej przez Apple, na której również zaprezentowano najnowszego Iphone 4G.


Powyżej przedstawiony banner graficzny pojawia się na ekranie w jego dolnym rogu. Obok w prawym, dolnym rogu reklamy zamieszczone jest logo Iad. Następnie po kliknięciu na reklamę palcem, rozpoczyna się to fascynujące doświadczenie, o którym tak mówił Steve Jobs – prezentując Iad.

Reklama Nissan zawiera także interaktywny interfejs, z którego użytkownik może się dowiedzieć więcej na temat tego modelu auta.

Pełne Video prezentujące reklamę Nissan w Iad, możecie obejrzeć tutaj.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/iad_mobile_reklama.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/05/iad_mobile_reklama-150x150.jpgЭва KasiakMobileapple,iad
Na przestrzeni ostatnich tygodni zaczęły pojawiać się aktualizacje aplikacji na telefony Iphone, w których można było zobaczyć już zamarkowane miejsce na reklamy. Pierwszą firmą, którą zaczęła się promować z wykorzystaniem IAd jest Nissan. W dniu 1 Lipca odbyła się premiera sieci reklamowej sygnowanej znakiem Apple, o nazwie Iad - sieć,...