Zanim wyjedziemy na urlopy i wakacje warto spotkać się w gronie sympatyków branży internetowej RadomIT.

W piątek, 27 maja o godz. 18.30 spotkanie rozpocznie Krzysztof Gagacki. Właściciel serwisu Papilot.pl opowie o tym, jak ważną rolę odgrywa tożsamość w budowaniu e-biznesu. Kolejny prelegent, Tomasz Rondio to organizator łódzkiego barcampu i właściciel agencji interaktywnej. Na przykładzie „Kotojelenia” opowie o tym, jaką siłę przebicia ma postać w marketingu.

 

Od Michała Sadowskiego, blogera i dyrektora generalnego grupy popularnych serwisów internetowych dowiemy się m.in. jak wykorzystać sieci społecznościowe do skutecznej sprzedaży i marketingu. Ostatnim prelegentem będzie Michał Fokt jeden z twórców Spoti – narzędzia do publikowania, przeglądania i dzielenia się treścią w internecie.

 

Po części oficjalnej nie zabraknie darmowej pizzy i inspirujących rozmów w kuluarach. A na zakończenie after party w Galerii Rosa.

 

Wstęp na RadomIT jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na oficjalnej stronie www.radomit.pl.

 

Miejsce: Audytorium Wyższej Szkoły Handlowej, ul. Traugutta 61a Czas: Piątek, 27 maja o godz. 18.30

RadomIT to cykliczne spotkania sympatyków branży internetowej. Zgodnie z ideą barcamp można zaprezentować swój pomysł, projekt, firmę itp. Mile widziane są wystąpienia, które mogą przysłużyć się innym i które pozwalają na swobodną wymianę wiedzy i doświadczeń. Tematyka spotkań obraca się wokół zagadnień związanych z branżą IT oraz rynkiem internetowym. Duży nacisk położony jest na promocję przedsiębiorczości, a w szczególności inicjatyw internetowych oraz startupów.

Strona internetowa RadomIT

 

Ostatnie spotkanie RadomIT przed wakacjamihttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/05/Agnieszka-Oleszczuk-Widawska-podczas-prelekcji-na-7.RadomIT.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/05/Agnieszka-Oleszczuk-Widawska-podczas-prelekcji-na-7.RadomIT-150x150.jpgЭва KasiakStart Up
  Zanim wyjedziemy na urlopy i wakacje warto spotkać się w gronie sympatyków branży internetowej RadomIT. W piątek, 27 maja o godz. 18.30 spotkanie rozpocznie Krzysztof Gagacki. Właściciel serwisu Papilot.pl opowie o tym, jak ważną rolę odgrywa tożsamość w budowaniu e-biznesu. Kolejny prelegent, Tomasz Rondio to organizator łódzkiego barcampu i właściciel agencji...