W ubiegłym tygodniu odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie KielceCom. Line up wydarzeń w Kielcach na przyszły rok jest już zaplanowany. Będzie się działo!

KielceCom to, jak nazwa wskazuje spotkania odbywające się w Kielcach, podczas których poruszane są tematy nowych technologii, ciekawych start up’ów czy najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania.  Każdorazowo spotkanie jest w całości właśnie poświęcone konkretnej tematyce. Najbliższe styczniowe, pierwsze w 2012 roku spotkanie poświęcone będzie tematyce Design.

 

Poniżej krótka relacja z ostatniego w 2011 roku spotkania #4
Kosmiczny klimat klubu Kosmos w Andrzejkową noc wprowadził nas w znakomitą atmosferę kolejnej imprezy KielceCom.

Główną atrakcją były wystąpienia czterech prelegentów, którzy zręcznie nawiązali nić porozumienia z widownią. Jako pierwszy wystąpił Adrian Woźniakiewicz wprowadzając nas w tajniki zakładania darmowej strony internetowej.

 

Kolejnym prelegentem był Paweł Sala. Swoją energiczną i wpadającą w oczy prezentację poświęcił prezentacji na temat e-mail marketingu. Wskazał nam między innymi jak ważny jest odpowiedni moment wysyłania e-maili czy ich forma. Przy tym wystąpieniu było wiele pytań i nagród książkowych.

 

 

Marcin Walocha przedstawił nam serwis Don’t Pay, na którym możemy kupując jedną rzeczą dostać dwie. Ciekawe? Owszem.

 

 

Ostatnim z prelegentów był Paweł Tkaczyk, który dając nam do rozwiązania przewrotne zagadki niejednego wprowadził w zakłopotanie. Bardzo ciekawe przykłady i żywa reakcja publiczności stworzyły niesamowity klimat, którego można by życzyć każdemu barcamp’owi.

 

Na zakończenie części oficjalnej jak zawsze była pizza, która dowieziona pod koniec wystąpienia Pawła Tkaczyka spowodowała w szybkim tempie wzrost apetytu.

Aby na bieżąco śledzić informacje o pierwszym w roku 2012 spotkaniu KielceCom Design zapraszamy na stronę  KielceCom.

Ostatnie spotkanie KielceCom w 2011r.http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/kielcecom.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/kielcecom-150x150.pngЭва KasiakStart Up
W ubiegłym tygodniu odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie KielceCom. Line up wydarzeń w Kielcach na przyszły rok jest już zaplanowany. Będzie się działo! KielceCom to, jak nazwa wskazuje spotkania odbywające się w Kielcach, podczas których poruszane są tematy nowych technologii, ciekawych start up'ów czy najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania....