Nazywam się Ewa Kasiak i jestem autorką serwisu Internet-News.

Internetem zaczęłam się zajmować kilka lat temu. Moje doświadczenie w internecie, to nie tylko czytanie i komunikacja z innymi ludźmi. To przede wszystkim codzienna praca, którą właśnie jest internet.
Można potocznie powiedzieć, że pracuję w internecie. Moje doświadczenie z siecią ewoluowało bardzo szybko i w bardzo krótkim czasie zaczęłam dzięki temu, co robię, poznawać internet i wszelkie aspekty z nim związane.
Nabyłam wiedzę o nowych technologiach, ciekawych start up’ach, o reklamie i promocji w internecie, o aplikacjach mobilnych, o sprzedaży online, ale przede wszystkim o sieci jako zjawisku w dalszym ciągu bardzo mocno oddającym ludzkie zachowania w tzw. real’u.
Postanowiłam stworzyć Internet News, aby dać wyraz i dać przekaz. Dać wyraz temu, co sądzę na temat wydarzeń z obszaru nowych technologii poprzez subiektywizm niektórych moich tekstów. Dać przekaz i relację z tego, co dzieje się praktycznie każdego dnia na całym świecie. Bez granic, których nie ma dzięki internetowi czy telefonom komórkowym. Opisując nowe projekty, start up’y czy trendy w obszarze online. W ten sposób chcę dodać także element obiektywny, bardziej przekazu medialnego, tzw. news’a.
Aby dołączyć do grona moich znajomych na Facebook’u – wejdź tutaj.
Mój profil na Golden Line
Mój profil na LinkedIn