Chcesz zdobyć możliwość testowania nowego start up’u Showev.com, który w wersji alpha będzie dostępny na koniec Lutego? Więcej szczegółów w tekście.

Dziś otrzymałam zacnego mail’a od miłej Pani Jessici Alvaro, w którym zawarta była informacja o planowanym starcie nowego serwisu działającego w oparciu  o geolokalizację użytkowników. Serwis dzięki funkcji lokalizowania po adresie IP (w przypadku kompterów) lub GPS (w przypadku smartphone’ów) będzie wyświetlał informacje o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych z Twojej okolicy.

 

Aby jednak zachęcić potencjalnych użytkowników do korzystania z przyszłego serwisu w wersji alpha, która jest zapowiadana na koniec Lutego tego roku, twórczyni zadbała o to, aby pierwsza grupa “testerów” miała dostęp do tej wersji proponując akcję z wykorzystaniem teaser’a docelowego serwisu Showev.com

Teaser został uruchomioy 23 Stycznia 2012 r. Do rozdania jest 100 zaproszeń (na chwilę obecną 80), dzięki którym użytkownicy będą mogli testować wersję alpha portalu! Tak, jak powyżej planowany start wersji serwisu dla zapisanych użytkowników – koniec lutego bieżącego roku.

Showev.com to innowacyjne narzędzie internetowe, łączące cechy serwisu społecznościowego, informacyjnego, wyszukiwarki oraz interaktywnej mapy.

 

Podstawową funkcją serwisu jest geolokalizowanie wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych z całego świata. Funkcję uzupełniającą stanowić będzie inteligentny system newslettera, informujący użytkowników o nadchodzących wydarzeniach.

 

Bieżące informacje na temat Showev, można śledzić na fanpage’u serwisu pod adresem.

Nowy start up Showev.com zaprasza do testówhttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/showev.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2012/01/showev-150x150.pngЭва KasiakStart Up
Chcesz zdobyć możliwość testowania nowego start up'u Showev.com, który w wersji alpha będzie dostępny na koniec Lutego? Więcej szczegółów w tekście. Dziś otrzymałam zacnego mail'a od miłej Pani Jessici Alvaro, w którym zawarta była informacja o planowanym starcie nowego serwisu działającego w oparciu  o geolokalizację użytkowników. Serwis dzięki funkcji lokalizowania po...