Jakiś miesiąc temu Google ogłosił, że “Tags” czyli Tagi – ich nowy produkt jest dostępny dla małych i średnich przedsiębiorstw w 11 mastach Stanów Zjednoczonych.

Obecnie firma ogłosiła już, że ich testowy czas zakończył się i produkt Tagi jest dostępny dla całego kraju.

O co właściwie chodzi z tymi Tagami?

Za 25 dolarów miesięcznie każda firma może oznaczyć swoje dane (żółta ikonka), tak aby na przykład zaprezentować dodatkowe informacji w postaci kuponów promocyjnych, video, menu (w przypadku restauracji),  rezerwacji on line  i wielu innych aktywności, które pozwolą firmie przyciągnąć kolejnych klientów.

Tagi nie mają wpływu na wyniki z wynikach wyszukiwania, a jedynie służą jako produkt wspierający działania firmy w internecie.  Oczywiście w dalszym ciągu wyniki sponsorowane będą bardzo jasno oddzielone od tego konkretnego produktu.

Co istotne Google wdrożył swój produkt również na mobile wspierając tym samym dynamiczne i bardzo zlokalizowane wyszukiwania.

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/google_tags_product.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/google_tags_product-150x150.pngЭва KasiakWiadomościgoogle
Jakiś miesiąc temu Google ogłosił, że 'Tags' czyli Tagi - ich nowy produkt jest dostępny dla małych i średnich przedsiębiorstw w 11 mastach Stanów Zjednoczonych. Obecnie firma ogłosiła już, że ich testowy czas zakończył się i produkt Tagi jest dostępny dla całego kraju. O co właściwie chodzi z tymi Tagami? Za 25...