Google rozpoczął wdrażanie funkcji mających przyczynić się do wzrostu używalności i popularności Buzz.

W ramach nowych opcji można znależć przycisk Reshare – czyli w wolnym tłumaczeniu „dziel dalej“. W praktyce jeśli przy pomocy Google Buzz śledzisz użytkowników zamieszczających ciekawe wpisy możesz przez funkcję Reshare dodać je i wyświetlić na swoim Buzz. Funkcja ta działa wyłącznie dla publicznych postów, wpisy prywatne nie będą posiadały opcji reshare.

Google oświadczył również, że jest już dostępna wersja strony Buzz zbudowana w XHTML, dzięki czemu może być ona dostępna na wiele różnych telefonów zarówno pracujących na Androidzie, jak i na systemie Windows Mobile.

Google Buzz został uruchomiony na początku roku 2010 i powstał z myślą o tych użytkownikach, którzy chcą rozpocząć nowe, ciekawe rozmowy on line. Oczywiście te rozmowy to mogą być zarówno inne treści przekazywane przez Buzz.

Buzz nie wymaga zakładania nowego konta, ponieważ funkcjonuje pod tym na gmail. Zatem jeśli posiadasz już skrzynkę na gmail, wystarczy się zalogować i zacząć „buzz“ z Twoimi znajomymi, których posiadasz w swojej książce adresowej!

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/google_buzz.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/06/google_buzz-150x150.pngЭва KasiakWiadomościgoogle
Google rozpoczął wdrażanie funkcji mających przyczynić się do wzrostu używalności i popularności Buzz. W ramach nowych opcji można znależć przycisk Reshare – czyli w wolnym tłumaczeniu „dziel dalej“. W praktyce jeśli przy pomocy Google Buzz śledzisz użytkowników zamieszczających ciekawe wpisy możesz przez funkcję Reshare dodać je i wyświetlić na swoim...