Google przedstawiło nową wersję strony o miejscu/firmie/lokalizacji na mobile.

Firma bardzo szybko rozwija swoje technologie i zmierza w kierunku, który zaczyna odgrywać coraz większą rolę w biznesie technologicznym czyli mobile.

 

Sama aplikacja Place Pages została uruchomiona w ubiegłym roku, a obecnie nadszedł czas na jej wersję mobile.

 

Oczywiście treść znajdująca się w oknie szczegóły jest zoptymalizowana na telefon komórkowy. Niektóre z linków odsyłają do stron, gdzie można zapoznać się np. z recenzjami restauracji, hoteli, biur podróży.

 

Całość idealnie zintegrowana z mapami Google i otrzymujemy przejrzystą i użyteczną stronę dzięki której, gdy na przykład samochód odmówi posłuszeństwa, dzięki informacjom o najbliższym warsztacie mechanicznym lub pomocy drogowej, opanujemy sytuację :)

 

 

Nowa wersja strony lokalnej na mobile od Googlehttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/google-blackberry.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/google-blackberry-150x150.pngЭва KasiakMobilegoogle,Mobile
  Google przedstawiło nową wersję strony o miejscu/firmie/lokalizacji na mobile. Firma bardzo szybko rozwija swoje technologie i zmierza w kierunku, który zaczyna odgrywać coraz większą rolę w biznesie technologicznym czyli mobile.   Sama aplikacja Place Pages została uruchomiona w ubiegłym roku, a obecnie nadszedł czas na jej wersję mobile.   Oczywiście treść znajdująca się...