Spółka imerge wprowadza innowacyjną usługę w zakresie tworzenia i obsługi projektów e-commerce oraz m-commerce i jednocześnie bierze odpowiedzialność za każdy aspekt działania biznesu online Klienta.


„imerge daje gwarancję, że uruchomienie nowoczesnych kanałów sprzedaży jest sukcesem” – powiedziała Justyna Skorupska, prezes imerge.


Oferta imerge skierowana jest do dużych i średnich biznesów, które prowadzą lub chcą prowadzić sprzedaż online.  Firma stawia na skuteczność i kompleksowość usług oraz opiera się na sprawdzonych i najlepszych rozwiązaniach oraz technologiach.

 

„Jesteśmy ekspertami w tworzeniu i wdrażaniu projektów oraz procesów e-commerce. Wykorzystujemy sprawdzone usługi i technologie dostępne na polskim i europejskim rynku, a dzięki strategicznej współpracy z partnerami oferujemy zupełnie nową jakość” – dodaje Justyna Skorupska.


Podstawowa działalność imerge to kompleksowe rozwiązania i obsługa w zakresie prowadzenia e-biznesu. Firma oferuje m.in.: budowanie systemów i kanałów sprzedaży online oraz podnoszenie ich efektywności w takich obszarach jak: wyszukiwanie, nawigacja, optymalizacja, SEO/SEM.

 

Wśród partnerów imerge są między innymi: Performance Media, B2BPartner, INFOR IT i FACT-Finder®.

 

„Wierzymy, że kompleksowe podejście do strategii, doskonała znajomość rynku oraz skupienie pod jednym dachem imerge liderów w swoich branżach, pozwoli na zaoferowanie klientom nowej jakości na polskim rynku reklamy internetowej” – powiedział Adam Oskaldowicz, partner w Performance Media.


Z firmą B2BPartner imerge będzie współpracować przede wszystkim w zakresie logistyki oraz dedykowanych projektów, których celem jest wspieranie procesu sprzedaży np. poprzez realizację programów lojalnościowych i partnerskich.

 

„Prowadzenie biznesu e-commerce wymaga wyspecjalizowanej oferty i sprawdzonych rozwiązań. Dlatego cieszy nas pojawienie się innowacyjnej oferty dedykowanej i możliwość współpracy z imerge” – powiedział Jarosław Kownacki, członek zarządu B2B Partner.

 

 

„Bardzo pozytywnie zapatrujemy się na współpracę z imerge – Justyna Skorupska od dwóch lat jest naszym ekspertem na polskim rynku. Wierzymy, iż rynek e-commerce w Polsce ma ogromny potencjał. Obserwujemy jak detaliści stają się coraz bardziej świadomi możliwości jakie oferuje internet w zakresie podniesienia efektywności sprzedaży ich produktów i usług” – powiedziała Katrin Jähnke, dyrektor ds. międzynarodowego rozwoju biznesu FACT-Finder®.

 

imerge Sp. z o.o. została założona przez Justynę Skorupską i Andrzeja Hamankiewicza w listopadzie 2011 roku. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach biznesowo-technologicznych wspierających budowę i rozwój nowoczesnych kanałów sprzedaży e-commerce i m-commerce. imerge to grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia oraz wdrażania projektów i procesów e-commerce.

 

imerge oferuje: budowanie systemów i kanałów sprzedaży e-commerce i m-commerce, podnoszenie efektywności sprzedaży online między innymi w zakresie: wyszukiwania, nawigacji, optymalizacji, SEO/SEM. Spółka ma w swojej ofercie także budowanie aplikacji na bazie gotowych rozwiązań, organizowanie i prowadzenie warsztatów i szkoleń, doradztwo/consulting, sprzedaż, account management i project management. Partnerami strategicznymi imerge są m.in.: Performance Media, B2BPartner, INFOR IT, FACT-Finder®.

 

 

Więcej informacji o firmie imerge znajduje się na tutaj.

 


 

Nowa jakość dla e-biznesów od imergehttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/imerge_ecommerce-1024x585.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/11/imerge_ecommerce-150x150.pngЭва KasiakE-commerce
Spółka imerge wprowadza innowacyjną usługę w zakresie tworzenia i obsługi projektów e-commerce oraz m-commerce i jednocześnie bierze odpowiedzialność za każdy aspekt działania biznesu online Klienta. „imerge daje gwarancję, że uruchomienie nowoczesnych kanałów sprzedaży jest sukcesem” – powiedziała Justyna Skorupska, prezes imerge. Oferta imerge skierowana jest do dużych i średnich biznesów, które...