Do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyły firmy Socializer oraz Net Solutions.

Obecnie w ramach IAB Polska działa blisko 160 firm członkowskich. IAB reprezentuje ich interesy promując internet jako medium o największym potencjale marketingowym, informacyjnym i edukacyjnym.

 

IAB Polska zyskało dwóch nowych członków nadzwyczajnych – Net Solutions (firma e-marketingowa specjalizująca się w prowadzeniu kampanii reklamowych w wyszukiwarkach – głównie reklamie w Google AdWords – i usługach pozycjonowania w wynikach wyszukiwania Google), oraz Socializer (agencja wyspecjalizowana w obsłudze klientów w social media, szczególnie w przygotowaniu i prowadzeniu kampanii na Facebooku). Od początku bieżącego roku do IAB Polska przystąpiło już 18 nowych firm działających w branży interaktywnej.

 

„Agencja Reklamowa “Net Solutions” już od kilkunastu lat pomaga swoim klientom w budowaniu wizerunku w Internecie. Po tak długim czasie uważamy się za firmę dojrzałą i jak każda dojrzała firma skupiamy się nie tylko na konkurowaniu, lecz także na współpracy z firmami o podobnym profilu działalności. Przystępujemy do IAB z nadzieją na bliską współpracę z innymi członkami organizacji. Uważamy, że członkostwo w IAB pomoże nam dzielić się doświadczeniami i na bieżąco monitorować zmiany dotyczące naszego segmentu rynku. Jednym z głównych obszarów naszej działalności są szkolenia, dlatego liczymy, że członkostwo w IAB pozwoli nam nie tylko czerpać ale również dzielić się wiedzą i doświadczeniem.” – powiedział Jarosław Sokołowski, właściciel firmy Net Solutions.

 

„Członkostwo w IAB Polska to znak jakości, dzięki któremu będziemy mieć jeszcze lepszą pozycję przy pozyskiwaniu nowych kontraktów. Liczymy również na aktywny udział w pracach grupy roboczej poświęconej mediom społecznościowym, współtworzenie standardów branży social media i wparcie działań edukacyjnych prowadzonych przez IAB.” – mówi Łukasz Misiukanis, Prezes Socializer S.A.

 

**************************************************************************************************************************

Net Solutions jest firmą zajmującą się e-marketingiem, istniejącą na rynku od 1998 roku. Specjalizuje się w prowadzeniu kampanii reklamowych w wyszukiwarkach (głównie reklamą w Google AdWords) i usługami pozycjonowania w wynikach wyszukiwania Google. Tworzy oprogramowanie na zlecenie. Net Solutions w ramach prowadzonego przez Google programu Google AdWords Certified Trainter organizuje szkolenia w zakresie obsługi kampanii Google Adwords na różnych poziomach zaawansowania (www.LinkiSponsorowane.edu.pl). Stworzony przez Net Solutions system Partneris.pl umożliwia prowadzenie programów partnerskich dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Dla wymagających klientów oferuje możliwość przygotowania programu partnerskiego „uszytego na miarę”. Net Solutions jest również organizatorem konferencji poświęconej tematyce eCommerce w turystyce i sprzedaży produktów turystycznych przez internet. Konferencja ta po raz pierwszy odbyła się w roku 2008 i z roku na rok skupia coraz szersze kręgi osób z branży turystycznej.

 

 

Socializer S.A. to agencja wyspecjalizowana w obsłudze klientów w social media. Zespół specjalistów z największym doświadczeniem w branży pracuje dla kilkudziesięciu klientów zapewniając obsługę strategiczną, technologiczną przy prowadzeniu kampanii w kanałach społecznościowych. Do najważniejszych klientów agencji zaliczają się: Microsoft, Polsat, Ford, Polpharma, BZ WBK. Prezesem agencji jest Łukasz Misiukanis, Dyrektorem Strategicznym Marta Szczepańska. Zespół agencji składa się z 20 osób wyspecjalizowanych w przygotowaniu i prowadzeniu kampanii na Facebooku (osoby wcześniej związane z agencjami K2 Internet, Agencja Społem, 180Heartbeats, OS3).

 

 

 

 

 

 

 

Net Solutions i Socializer nowymi członkami IAB Polska http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/05/socializer_logo.pnghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2011/05/socializer_logo-150x150.pngЭва KasiakWiadomości
Do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska dołączyły firmy Socializer oraz Net Solutions. Obecnie w ramach IAB Polska działa blisko 160 firm członkowskich. IAB reprezentuje ich interesy promując internet jako medium o największym potencjale marketingowym, informacyjnym i edukacyjnym.   IAB Polska zyskało dwóch nowych członków nadzwyczajnych – Net Solutions (firma e-marketingowa specjalizująca...