Z pewnością news ten dotarł już wszędzie, ale nie może być pominięty na internet-news :)


Apple opublikował wyniki kwartalne, z których rysuje się fenomenalny kwartał, a także cały rok. Wogóle firmy technologiczne odnotowują dynamiczne wzrosty ze względu na to, że przecież weszliśmy w fazę systematycznego wzrostu zainteresowania nowymi technologiami, gadżetami i aplikacjami. Społeczństwa na całym świecie rozwijają się w bardzo szybkim tempie i tego samego każdy pojedyczny człowiek oczekuje od firm oferujących dobra technologiczne.


W przypadku Apple mówimy o rekordowej sprzedaży komputerów Mac oraz o bardzo dużym zapotrzebowaniu i chęci posiadania Ipad, które to napędzają sprzedaż tego konkretnego produktu. Ostatnie problemy z Iphone nie są mimo wszystko w stanie przyćmić łącznych sukcesów firmy, a także jej generalnej pozycji rynkowej.

Apple cieszy się wynikami lepszymi od zapowiadanych, przychód tej firmy wzrósł o bagatela 88% ! Pewnie każda firma chciałaby widzieć takie wyniki podczas szalejącego na całym świecie, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych kryzysu gospodarczego. A jednak ludzie zostali skuszeni najnowszymi cackami z logo jabłuszka.


Firma sprzedała na całym świecie 3.47 miliona  komputerów Mac oraz  3.27 millionów  iPad


Osobiście jestem najlepszym przykładem osoby, która najpierw posiadała Iphone, a następnie zapragnęła mieć pozostałe produkty od Apple. I właśnie takie nastawienie konsumentów to żyła złota dla firmy Apple.  Steve Jobs będąc pewnym, że jego produkty są najlepsze, może spać spokojnie – ludzie będą chcieli mieć coraz więcej jabłuszek nadgryzionych w domu, ale coraz częściej także w pracy (mimo, iż sprzęt ten jest droższy od innych komputerów klasy PC).


Apple także zapowiada, że w tym roku pojawi się jeszcze kilka nowych, ekscytujących produktów :)

http://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/apple-logo1.jpghttp://internet-news.com.pl/wp-content/uploads/2010/04/apple-logo1-150x150.jpgЭва KasiakWiadomościapple,ipad,iphone
Z pewnością news ten dotarł już wszędzie, ale nie może być pominięty na internet-news :) Apple opublikował wyniki kwartalne, z których rysuje się fenomenalny kwartał, a także cały rok. Wogóle firmy technologiczne odnotowują dynamiczne wzrosty ze względu na to, że przecież weszliśmy w fazę systematycznego wzrostu zainteresowania nowymi technologiami, gadżetami...